Zlatý kříž: Městské války 1.

Zlatý kříž: Městské války 1. - Pavel Renčín | Dcparkrx.org

...ké války 4. 1 recenze ; Václav Vran pracuje jako analytik v bance ... Zlatý kříž | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Vede všední život, který udržuje pod kontrolou pomocí mobilního telefonu, množství peněz a povrchních přátel. Když si jednoho dne krátí cestu z práce přes park, zaútočí na něj démon. Kupte knihu Zlatý kříž (Pavel Renčín) s 15 % slevou za 234 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Zlatý kříž je úvodním dílem fantasy trilogie Městské vál ... Zlatý kříž / Městské války (1) / komentáře --- LEGIE ... ... . Zlatý kříž je úvodním dílem fantasy trilogie Městské války. Netradiční městská fantasy vás přesvědčí o tom, že i nám dobře známá metropole má svou duši, svůj osud a vlastní příběh. Snad jste ho tu a tam zaslechli roztříštěný do mozaiky kapek svlažujících ulici. Nyní ho můžete poznat celý. V roce 2008 Renčín dokončil Labyrint, jeden z prvních internetových románů v ČR psaný spolu se čtenáři (knižně, Argo 2010), a publikoval první díl trilogie Městské války Zlatý kříž, který byl nominován na cenu Akademie SFFH a v kategorii nejlepší česká kniha byl oceněn cenou Aeronautilus. Zlatý kříž: Městské války Argo Fantasy můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 242 Kč s rychlým doručením. Argo Zlatý kříž: Městské války Fantasy Kniha Zlatý kříž: Městské války:Václav Vran pracuje jako analytik v bance. Zlatý kříž od Pavel Renčín v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Městské války I - Zlatý kříž . Musíte mít! (8) Výborné! (1) Slušné! (0) Nic moc! (0) Propadák! (0) Žánr: Fantasy: Autor: Renčín Pavel: Počet stran: 254: Provedení: váz. Nakladatelství: Argo: Autor obálky: Jiří Husák: Anotace: Václav Vran pracuje jako analytik v bance. Vede všední život, který udržuje pod ... Zlatý kříž . Václav Vran pracuje jako analytik v bance. Vede všední život, který udržuje pod kontrolou pomocí mobilního telefonu, množství peněz a povrchních přátel. Když si jednoho dne krátí cestu z práce přes park, zaútočí na něj démon....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Renčín
DIMENZE
4,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatý kříž: Městské války 1..pdf

POPIS

Václav Vran pracuje jako analytik v bance. Vede všední život, který udržuje pod kontrolou pomocí mobilního telefonu, množství peněz a povrchních přátel. Když si jednoho dne krátí cestu z práce přes park, zaútočí na něj démon. Přestože srážku díky oběti neznámého muže v kroužkové zbroji přežije, jeho život se navždy změní. Dále už příběh pádí zběsilým tempem, strhává závoje všední reality a odkrývá skutečnou duši Prahy. Srdce města bije o překot. Kdo jsou Pražané, co nosí pod kabáty meče? Kde se vzali městští druidové? Jaké zlo číhá v labyrintu pražských kanálů a kde je ukryta duše města? Na odpovědi bude čas později, pro začátek Václavovi postačí mnohem méně. Přežít. Zlatý kříž je úvodním dílem fantasy trilogie Městské války. Jde o městskou fantasy z České Republiky, která vypráví o zrození hrdiny. Pokud je ovšem hrdina to správné slovo.

Chcete si přečíst knihu?Zlatý kříž: Městské války 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Renčín. Číst Zlatý kříž: Městské války 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY