Grace Kellyová - milovaná i nemilovaná

Grace Kellyová - milovaná i nemilovaná - Wendy Leighová | Dcparkrx.org

...ně kněžna Grace. Grace Kellyová - milovaná i nemilovaná Autor: Leighová, Wendy Nakladatel: BB art EAN: 9788073813864 ISBN: 978-80-7381-386-4 Originál: True Grace Překlad: Dvořáková, Daria Popis: 1× kniha, vázaná, 344 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Grace Kellyová - ikona štýlu - Film a televízia - Kultúra ... ... . vydání) Kniha: Grace Kellyová milovaná i nemilovaná - Wendy Leighová ... (milovaná i nemilovaná) Další popis zobrazit. Krásná, elegantní a záhadná Grace Kellyová oslňovala svět po několik desetiletí. Navenek sice žila život jako z pohádky, ale její soukromí bylo poznamenáno mnohými ztrátami a zármutky. Autorka nás uvádí ... Grace Kellyová milovaná i nemilovaná film, televize, ... ... Grace Kellyová - Wikiwand ... . Krásná, elegantní a záhadná Grace Kellyová oslňovala svět po několik desetiletí. Navenek sice žila život jako z pohádky, ale její soukromí bylo poznamenáno mnohými ztrátami a zármutky. Autorka nás uvádí ... Grace Kellyová milovaná i nemilovaná film, televize, ... Krásná, elegantní a záhadná Grace Kellyová oslňovala svět po několik desetiletí. Navenek sice žila život jako z pohádky, ale její soukromí bylo poznamenáno mnohými ztrátami a zármutky. Autorka nás uvádí do časů, kdy se ambiciózní a pohledná dívka mohla přes ... Kniha: Grace Kellyová - Milovaná i nemilovaná (Wendy Leigh). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Krásná, elegantní a záha...

INFORMACE

AUTOR
Wendy Leighová
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Grace Kellyová - milovaná i nemilovaná.pdf

POPIS

Krásná, elegantní a záhadná Grace Kellyová přitahovala řadu let pohled a zájem celého světa. Kniha nás provází Graceiným dětstvím a mládím stráveným v americké Filadelfii i jejím pozdějším životem v Hollywoodu a Monaku. Seznamuje nás s Graceinou laskavou a dobročinnou povahou, s jejím přátelstvím s Carym Grantem a jeho manželkou Betsy Drakeovou, s její tolerancí vůči bratrovi Jackovi a jeho románku s krásnou transsexuálkou, vypráví o celoživotní sžíravé žárlivosti Jacqueline Kennedyové, která se nikdy nevyrovnala s tím, že Grace kdysi chodila s tehdy ještě svobodným JFK a že se uvažovalo o jejich sňatku, i o Graceině soucitu s princeznou Dianou, která právě vstupovala do manželství s princem Charlesem. Provází nás jejími hollywoodskými i posthollywoodskými flirty se známými i méně známými osobnostmi (Tonym Curtisem, Bingem Crosbym, Frankem Sinatrou, Davidem Nivenem, Clarkem Gablem a íránským šáhem), zajímavou spoluprací s Alfredem Hitchcockem, který z ní udělal filmovou hvězdu, i jejím sňatkem s monackým knížetem Rainierem, jímž se stala monackou kněžnou, která toto skomírající kapesní knížectví proměnila v ideální destinaci pro světovou smetánku.

Chcete si přečíst knihu?Grace Kellyová - milovaná i nemilovaná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wendy Leighová. Číst Grace Kellyová - milovaná i nemilovaná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY