Klíče k životu

Klíče k životu - Miroslava Besserová | Dcparkrx.org

...e vztahy i náš vnitřní život. Tyto čtyři věty a jejich citový náboj nám mohou pomoci důstojně a poctivě vyřešit obtíže mezilidských vztahů ... Genové klíče: 64 klíčů k DNA | Kdo jsme a kam jdeme ... ... . krátký film o Základní škole Mistra Choceňského v Chocni vyrobilo: 3heads.info 2010. - TÉMATICKÉ KURZY PRO ABSOLVENTY "KLÍČE K ŽIVOTU" - FACILITACE PŘÍPADOVÝCH KONFERENCÍ A JEDNÁNÍ - PŘEDNÁŠKY . METODA "KLÍČ K ŽIVOTU" = Převzetí života do svých rukou a tvoření si svého života podle vlastních představ :-) … Tato metoda Vám pomůže zbavit se depresí, strachů, úzkostí, fóbií, role oběti ... „Klíče k životu" "Cokoli se ve škole dělá, nechť slouží a napomáhá budoucímu životu" (J.Á.Komenský) 3.1. ZAMENÍ ŠKOLY Klíč chápeme j ... Genové klíče: 64 klíčů k DNA | Kdo jsme a kam jdeme ... ... ... „Klíče k životu" "Cokoli se ve škole dělá, nechť slouží a napomáhá budoucímu životu" (J.Á.Komenský) 3.1. ZAMENÍ ŠKOLY Klíč chápeme jako symbol otevírání dveří do života. Klíč je materiál (učivo) a my chceme vybavit žáky potřebnými Čtyři klíče k životu - Ira Byock. Čtyři klíče k životu - Ira Byock Původní cena: 325 Kč, celková sleva: 54 % Čtyři jednoduché věty - Prosím, odpusť mi, Odpouštím ti, Děkuji a Mám tě rád - mají obrovskou moc, díky níž dokážou napravit… Najít klíč k životu nemusí být nijak složité. Řeknu vám něco, co chci, abyste si zapamatovali do konce svého života…. Chci, abyste poslouchali opravdu pozorně. Kyselové a přátelé. 3.6K likes. Jsme rodina, Kyselovi, a máme také spoustu přátel, kteří s námi sdílejí naše poslání: šířit zdravý přístup k životu. Děláme to prostřednictvím online i živých kurzů a... Genové klíče vedou každého z nás přesně a k těm aspektům, na které má smysl se orientovat, protože právě k takovéto změně je život každého z nás individuálně, ale i kolektivně nastaven. ... Frekvence našeho vědomí a náš přístup k životu jsou tedy ve skutečnosti tím, co programuje naši DNA a formuje naše životy. Základní škola Karla Klíče Hostinné VZDĚLÁNÍ - KLÍČ K ŽIVOTU Školní vzdělávací program pro ŠKOLNÍ DRUŽINU Motto: VŠICHNI ZA JEDNOHO, JEDEN ZA VŠECHNY Č. j. D 2/2016 Číslo dokumentu D 2/2016 Nahrazuje D 1/2015 Platnost od 1. 9. 2016 Platnost do Spisový znak 1.1.1 Skartační znak A 10 Skartační lhůta V Hostinném chci Ti moc poděkovat za kurz " Klíče k životu" . Je super s Tvojí pomocí na sobě pracovat , díky kurzu chápu spoustu situací, které se mi v životě dějí a učím se nahlížet...

INFORMACE

AUTOR
Miroslava Besserová
DIMENZE
8,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Klíče k životu.pdf

POPIS

Kniha přináší 21 rozhovorů se známými osobnostmi, úspěšnými ve svých oborech (herci, lékař, psycholog, pedagog, filmoví režiséři, hudebnice, výtvarník, malířka, manažer ...). Rozhovory mapují jejich cestu v oboru, který dělají a zjišťují, jak se stalo, že jsou tito lidé ve svém oboru výborní nebo dokonce nejlepší. Kde tito lidé našli nebo od koho dostali ty správné „klíče k životu“, ke svému úspěchu? Našli si je sami díky talentu a píli? Našli je ve škole, v rodině, u přátel nebo kolegů? Co je podle nich vlastně „klíč k životu“? Osobnosti v knize: Jan Šťastný – herec; Zdeněk Mahdal – producent, režisér, dabér; Zlata Adamovská – herečka;MUDr.Jan Cimický – psychiatr; Boris Rösner – herec; Otakar Brousek ml. – herec; Valerie Zawadská – herečka, dabérka; Prof. Ilja Bojanovský – filmař, kameraman, pedagog; Zdeněk Troška – režisér; Olga Jedličková – akademická malířka, kostýmní výtvarnice; Simona Postlerová – herečka; Jiří Adamec – režisér; Zdeněk Podhorský – moderátor, dabér; Michaela Ochotská – herečka, modelka; Daniel Bambas – herec; Pavel Vavrys – akademický malíř; Nadja Paetzold – harfenistka; Vladimír Hirka – manažer, šéf fitnesscentra;MUDr. Jan Rybka – lékař; Doc.Soňa Hermochová – psycholožka, pedagožka.

Chcete si přečíst knihu?Klíče k životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslava Besserová. Číst Klíče k životu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY