Nejlepší americké detektivní povídky 2

Nejlepší americké detektivní povídky 2 - Scott Turow | Dcparkrx.org

...košíku. Komentáře. Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval ... Nejlepší americké krimipovídky - James Patterson et al ... ... . Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte. Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy. Související knihy ... Nejlepší americké detektivní povídky roku 1999 1. v sérii, E. Hunter (pseudonym), 2006 Koupit Koupit eknihu Nejlepší americké detektivní povídky 2 2. v sérii, S. Turow, 2008 Nejlepší americké detektivní povídky 2 Turow 2008 . Kup teď 100 Kč s dopravou 170 Kč . local_offer . NEJLE ... Nejlepší americké detektivní povídky série | Databáze knih ... . Kup teď 100 Kč s dopravou 170 Kč . local_offer . NEJLEPŠÍ AMERICKÉ DETEKTIVNÍ POVÍDKY / SESTAVIL CHILD / Aukce 80 Kč s dopravou 170 Kč . local_offer . Nejlepší americké detektivní povídky 2008 BB/art . při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Inzerát Kniha Nejlepší americké povídky 2 v okrese Kladno, cena 50Kč, od Nicol Petrová na Sbazar.cz. Popis: Pouze jednou přečtená. Původni cena 299,- Kč. Možnost zaslání i do zásilkovny za 65 Kč. Detektivní román ...

INFORMACE

AUTOR
Scott Turow
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejlepší americké detektivní povídky 2.pdf

POPIS

Kniha je kvalitní sbírkou pro všechny čtenáře, kteří mají rádi příběh zabývající se extrémními polohami lidských vášní a jejich temnými následky.ELMORE LEONARD vypráví o mladé ženě, která uprchne z domu s usvědčeným bankovním lupičem. WALTER MOSLEY popisuje detektiva s mimoamerickými kořeny a jeho novou klientku, ženu jménem Karma. C. J. BOX zkoumá osud dvou českých přistěhovalců, kteří zůstali bezprizorní v Yellowstonském parku. ED McBAIN uvádí svou hereckou povídku slovy „Co kdybychom někoho zabili?“ WENDY HORNSBYOVÁ líčí příběh divoké motocyklové honičky v kaňonech u Las Vegas. LAURA LIPPMANOVÁ představuje „kokainovo-crackovou dietu“. JAMES LEE BURKE píše o malém chlapci, který možná býval přítelem proslulého amerického gangstera Bugsyho Siegela.

Chcete si přečíst knihu?Nejlepší americké detektivní povídky 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Scott Turow. Číst Nejlepší americké detektivní povídky 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY