Nejlepší americké detektivní povídky 2

Nejlepší americké detektivní povídky 2 - Scott Turow | Dcparkrx.org

...vní povídky roku 2004: Nejlepší detektivní povídky roku 2005: Turková, Zoja: Nejlepší ... Nejlepší americké krimipovídky - James Patterson et al ... ... ... Nejlepší americké detektivní povídky 4; Antikvariát. Nejlepší americké detektivní povídky 4 Lee Child. 149,00 Kč ... To nejlepší z české povídky čte Vlastimil Brodský, Martin Růžek, Josef Somr, Pavel Zedníček Celou audioknihu si můžete koupit na: Nejlepší detektivní povídky roku 1999: Nejlepší detektivní povídky roku 2000: Nejlepší detektivní povídky roku 2001: Bartíková, Heda: Nejlepší detektivní povídky roku 2002: Nejlepší detektivní povídky roku 2003: Nejlepší detektivní povídky roku 2004: Nejlepší detektivní povídky roku 2005: Turková, Zoja: Nejlepší ... 4. kniha v sérii Nejlepší americké detektivní povídky. O čem je kniha Nejlepší ame ... Nejlepší americké detektivní povídky série | Databáze knih ... ... 4. kniha v sérii Nejlepší americké detektivní povídky. O čem je kniha Nejlepší americké detektivní povídky 4? Další výběr těch nejlepších detektivních povídek, které tentokrát vybírá Lee Child. Dvacet povídek dokonale vystihujících atmosféru zločinů, jejichž kulisy tvoří nejrozličnější místa na mapě. Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí....

INFORMACE

AUTOR
Scott Turow
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejlepší americké detektivní povídky 2.pdf

POPIS

Kniha je kvalitní sbírkou pro všechny čtenáře, kteří mají rádi příběh zabývající se extrémními polohami lidských vášní a jejich temnými následky.ELMORE LEONARD vypráví o mladé ženě, která uprchne z domu s usvědčeným bankovním lupičem. WALTER MOSLEY popisuje detektiva s mimoamerickými kořeny a jeho novou klientku, ženu jménem Karma. C. J. BOX zkoumá osud dvou českých přistěhovalců, kteří zůstali bezprizorní v Yellowstonském parku. ED McBAIN uvádí svou hereckou povídku slovy „Co kdybychom někoho zabili?“ WENDY HORNSBYOVÁ líčí příběh divoké motocyklové honičky v kaňonech u Las Vegas. LAURA LIPPMANOVÁ představuje „kokainovo-crackovou dietu“. JAMES LEE BURKE píše o malém chlapci, který možná býval přítelem proslulého amerického gangstera Bugsyho Siegela.

Chcete si přečíst knihu?Nejlepší americké detektivní povídky 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Scott Turow. Číst Nejlepší americké detektivní povídky 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY