Obrův stín

Obrův stín - Orson Scott Card | Dcparkrx.org

...ínu zabírají valnou většinu děje mezinárodní ... Kniha Obrův stín - Orson Scott Card | Dobré Knihy.cz ... ... Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. Kupte knihu Obrův stín (Orson Scott Card) s 21 % slevou za 210 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Ale nyní si hledá domov pro svou manželku Petru ... Obrův stín: Čtvrtá kniha Stínové série - Orson Scott Card ... ... . Ale nyní si hledá domov pro svou manželku Petru a vytouženou rodinu. Jenže na Zemi není místa, kde by byli v bezpečí před početnými nepřáteli. A tak se musejí znovu vydat po Enderových stopách vstříc ke hvězdám a vytouženému klidu. Román Obrův stín je čtvrtým, závěrečným svazkem Stínové série. Našli ste chybu? O čem je kniha Obrův stín? Fazolkův život byl dosud jen hrou o přežití. Už v pouličním gangu se musel spolehnout na geniální taktiku, protože využití síly nepřicházelo v úvahu....

INFORMACE

AUTOR
Orson Scott Card
DIMENZE
10,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrův stín.pdf

POPIS

Navazuje bezprostředně na Stínové loutky.Fazolek sloužil Hegemonovi jako stratég i vojevůdce ve válkách, které vypukly po Enderově vítězství. Teď založil rodinu a chce v klidu vychovávat děti. Ale jeho geneticky upravené tělo je tikající bombou - Fazolek neustále roste. Z malého skvělého stratéga se stává obr jak tělem, tak myslí. Už brzy nebude moci přežít v gravitaci rodného světa. Už brzy bude muset přijmout hrozné rozhodnutí.

Chcete si přečíst knihu?Obrův stín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orson Scott Card. Číst Obrův stín Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY