Obrův stín

Obrův stín - Orson Scott Card | Dcparkrx.org

...í federaci Free People of Earth (Svobodní lidé ... Kniha Obrův stín - Orson Scott Card | Dobré Knihy.cz ... ... Kniha Obrův stín (Orson Scott Card) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Editions for Shadow of the Giant: 1841492051 (Hardcover published in 2005), 0812571398 (Paperback published in 2006), (Kindle Edition), 0312857586 (Hardc... Obrův stín Orson Scott Card pdf. Obyčejná v ... Obrův stín: Čtvrtá kniha Stínové série - Orson Scott Card ... ... ... Obrův stín Orson Scott Card pdf. Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková Josef Petrů ... Obrův stín ant. Card Orson Scott . Stav: perfektní Obrův stín navazuje bezprostředně na Stínové loutky. Fazolek sloužil Hegemonovi jako stratég i vojevůdce ve válkách, které vypukly po Enderově vítězství. Teď založil rodinu a chce v klidu vychovávat děti. Enderův stín. Kdo napsal knihu Enderův stín? Autorem je Orson Scott Card. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky....

INFORMACE

AUTOR
Orson Scott Card
DIMENZE
12,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrův stín.pdf

POPIS

Navazuje bezprostředně na Stínové loutky.Fazolek sloužil Hegemonovi jako stratég i vojevůdce ve válkách, které vypukly po Enderově vítězství. Teď založil rodinu a chce v klidu vychovávat děti. Ale jeho geneticky upravené tělo je tikající bombou - Fazolek neustále roste. Z malého skvělého stratéga se stává obr jak tělem, tak myslí. Už brzy nebude moci přežít v gravitaci rodného světa. Už brzy bude muset přijmout hrozné rozhodnutí.

Chcete si přečíst knihu?Obrův stín ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orson Scott Card. Číst Obrův stín Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY