Nerušit, cvičíme!: aneb Kde berou úspěšní životní energii

Nerušit, cvičíme!: aneb Kde berou úspěšní životní energii - Eva Zelinková | Dcparkrx.org

...dem. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma! Inzerát Nerušit, cvičíme! v okrese Prachatice, cena 19Kč, od haibane ... Nerušit, cvičíme! (Eva Zelinková) od 9.41€ . NajNakup.sk ... .reki na Sbazar.cz. Popis: ...aneb Kde berou úspěšní životní energii Autor: Eva Zelinková 28 rozhovorů se známými osobnostmi + návod ke cvičení. Kniha plná inspirace, návodů ke cvičení i osobních příkladů. Zeptali jsme se známých osobností, do jaké míry ovlivňuje kondice jejich úspěch, kdy ... 28 rozhovorů se známými osobnostmi + návod ke cvičení. Kniha plná inspirace, návodů ke cvičení i osobních příkladů. Zeptali jsme se známýc ... Nerušit, cvičíme! aneb Kde berou úspěšní životní energii ... ... 28 rozhovorů se známými osobnostmi + návod ke cvičení. Kniha plná inspirace, návodů ke cvičení i osobních příkladů. Zeptali jsme se známých osobností, do jaké míry ovlivňuje kondice jejich úspěch, kdy jim pomohla na vrchol a naopak kdy prožívaly nejhorší období. A věděli jste, že podle trenéra hollywoodských hvězd vás může cvičení omladit klidně i o ... Kniha Nerušit, cvičíme! iba za 12,65 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Kupte nebo prodejte knihu Nerušit, cvičíme!, aneb, Kde čerpají úspěšní svou životní energii v online antikvariátu TrhKnih.cz > Nerušit, cvičíme!-20% sleva. Kniha: Nerušit, cvičíme! Autor: Eva Zelinková. aneb Kde čerpají úspěšní svou živo...

INFORMACE

AUTOR
Eva Zelinková
DIMENZE
8,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Nerušit, cvičíme!: aneb Kde berou úspěšní životní energii.pdf

POPIS

Zeptali jsme se známých osobností, do jaké míry ovlivňuje kondice jejich úspěch, kdy jim pomohla na vrchol a naopak kdy prožívaly nejhorší období. A věděli jste, že podle trenéra hollywoodských hvězd vás může cvičení omladit klidně i o desítky let? Možná si najdete v některé z 25 zpovědí úspěšných osobností ze světa byznysu, politiky i vrcholového sportu svou vlastní inspiraci. O komentář, zda to v tréninku, popř. stravovacích návycích dělají tito úspěšní lidé dobře, se postará vicemistr světa ve fitness David Babůrek.Ve II. části knihy najdete manuál cvičení pro ženy i muže, pokud byste chtěli začít s novou aktivitou třeba hned – například ve fitness.

Chcete si přečíst knihu?Nerušit, cvičíme!: aneb Kde berou úspěšní životní energii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Zelinková. Číst Nerušit, cvičíme!: aneb Kde berou úspěšní životní energii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY