Očistný obřad

Očistný obřad - Mark T. Sullivan | Dcparkrx.org

...veném v lesích na kanadsko-americkém pomezí po boku otce a prastrýce, mikmackého Puoina ... Očistný obřad - bazar | Databáze knih ... ... Takovým příběhem je román Očistný obřad, neboť spojuje syrovou a nepolevující hrůzu Mlčení jehňátek s dokonalým vykreslením postav a sugestivní atmosféry, jak je známe z knihy Cit slečny Smilly pro sníh. Diana Jackmanová, potomek starého rodu šamanů, léčitelů a lovců, se v dětství, stráveném v lesích na ... Jeho román Očistný obřad byl navržen na ocenění A. E. Poea The Best Mystery of 1998. ... Sullivan Mark T. - Očistný obřad | Antikvariát Počta ... ... Jeho román Očistný obřad byl navržen na ocenění A. E. Poea The Best Mystery of 1998. Sullivan žije ve Vermontu se svou ženou a dvěma syny. …Dianu Jackmanovou, hlavní postavu románu Očistný obřad, nominovaného na cenu Edgara Allana Poea, čeká v zasněžených kanadských lesích děsivé, téměř magické dobrodružství ... Očistný obřad od Mark T. Sullivan v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Koupit Koupit eknihu. Diana Jackmanová, potomek starého rodu šamanů, léčitelů a lovců, se v dětství, stráveném v lesích na kanadsko-americkém pomezí po boku otce a prastrýce, mikmackého Puoina, naučila volně pohybovat v divočině a vnímat svět, který většině ostatních uniká. Takovým příběhem je román Očistný obřad, neboť spojuje syrovou a nepolevující hrůzu Mlčení jehňátek s dokonalým vykreslením postav a sugestivní atmosféry, jak je známe z knihy Cit slečny Smilly pro sníh. Diana Jackmanová, potomek starého rodu šamanů, léčitelů a lovců, se v dětství, stráveném v lesích na ... Kniha Očistný obřad. Mark T. Sullivan. Dianu Jackmanovou, hlavní postavu románu Očistný obřad, nominovaného na cenu Edgara Allana Poea, čeká v zasněžených kanadských lesích děsivé, téměř magické dobrodružství… a čtenáře jedinečný zážitek, jemuž žádný milovník thrillerů a mysterií neodolá. Kniha je jednou čtená, jako nová, cena 65,- kč, osobně v ... Pár českých turistů ve čtvrtek na indonéském ostrově Bali podstoupil očistný obřad poté, co se minulý týden dopustil znesvěcení chrámu, když muž pocákal své partnerce holé pozadí „pro štěstí" posvátnou vodou vyvěrající v komplexu hinduistického chrámu. Jejich chování vyvolalo značnou nevoli a úřady pohrozily vyhoštěním všem nevhodně se chovajícím ... Pár českých turistů na indonéském ostrově Bali podstoupil očistný obřad poté, co se minulý týden dopustil znesvěcení chrámu, když muž pocákal své partnerce holé pozadí "pro štěstí" posvátnou vodou vyvěrající v komplexu hinduistického chrámu. Obřad většinou začíná před polednem a končí ve večerních hodinách společnou hostinou. Pro účasti na obřadu potní chýše je nutné dodržet několik základních pravidel: - obřadu se nemohou účastnit ženy v době sv...

INFORMACE

AUTOR
Mark T. Sullivan
DIMENZE
12,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Očistný obřad.pdf

POPIS

Diana Jackmanová, potomek starého rodu šamanů, léčitelů a lovců, se v dětství, stráveném v lesích na kanadsko-americkém pomezí po boku otce a prastrýce, mikmackého Puoina, naučila volně pohybovat v divočině a vnímat svět, který většině ostatních uniká. Dnes žije ve světě moderního města — moderní žena, pracující jako programátorka, matka a manželka. Po prožitých zklamáních v manželství a osobních ztrátách se naučila skrývat své pocity za hradbu polopravd a mlčení. Ztratila kvůli tomu mnoho: rodinu, štěstí i klid. Nakonec se odhodlá vydat do úchvatných zasněžených končin, kde přebývají kouzla a smrt. Na rozsáhlém a odlehlém pozemku na severozápadě Britské Kolumbie se shro­máždilo osm lovců, aby u soutoku řek Sticks a Dream stopovali jeleny. Je mezi nimi také Diana Jackmanová — přitahovaná lovem a starobylou Silou, v níž věřili předkové jejího otce. Doufá, že daleko od třeš­tění mo­derního světa rozřeší dosud nevy­jasněné otázky vlastní minulosti a znovu nalezne sama sebe. Loveckou společnost však neustále cosi sleduje — šílená a násilnická přírodní síla, skrývající se v oslepující bělosti kanadské zimy. Lovci se sami stávají kořistí.Jeden po druhém jsou dostiženi, zabiti a vyvrženi jako zvířata, která předtím pronásledovali. Zabiják je rychlý, vytrvalý a děsivě obratný. Objevuje se odnikud a mizí beze stop. Jeho úskočnost a zkušenost nemají obdoby. Kromě toho zná své oběti: ví, co si myslí, jak se cítí… a z čeho mají strach. A nezastaví se, dokud nesplní úkol, který si předsevzal Diana poprvé v životě poznává, jaké je být kořistí — ale nesmí podlehnout instinktům a prchat. Aby přežila, musí se spoleh­nout na otcovo učení a sama se vydat na lov lovce. MARK T. SULLIVAN, absolventnorthwes­ternské univerzity, je uznávaný romanopisec a publicista. Jeho kniha The Fall Line byla deníkem New York Times zařazena mezi tzv. Nejpozoruhodnější knihy roku. V letech 1989 a 1991 bylo jeho dílo nomino­váno na Pulitzerovu cenu. Jeho román Očistný obřad byl navržen na ocenění A. E. Poea The Best Mystery of 1998. Sullivan žije ve Vermontu se svou ženou a dvěma syny.

Chcete si přečíst knihu?Očistný obřad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark T. Sullivan. Číst Očistný obřad Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY