Plavání

Plavání - Irena Čechovská, | Dcparkrx.org

... jazyka přiřazují stejnému výrazu i význam pasivní, tedy plování těles, přičemž sloveso „plování" označují za zastaralou verzi téhož slovesa rovněž pro oba významy, aktivní i pasivní ... Rejnok ... . Klub sportovního plavání Kladno, Kladno. 325 likes · 24 talking about this. Plavecký sportovní tým. TJ plavání Znojmo. 747 likes · 1 talking about this. Sportovní plavecký klub, který učí plavat děti od 4 let, věnuje se přípravce a závodnímu plavání, kde připravuje děti na domácí i mezinárodní soutěže. Výuka plavání plavecké školy Totální plavání Morava www.totalniplavani-morava.cz podle metody Total Immersion. Follow České plavání's Instagram account to see all 284 of their photos and videos ... Klub sportovního plavání Kladno - Home | Facebook ... . Výuka plavání plavecké školy Totální plavání Morava www.totalniplavani-morava.cz podle metody Total Immersion. Follow České plavání's Instagram account to see all 284 of their photos and videos. Historie plavání. Počátky plavání sahají až do prehistorické doby. Avšak závodní plavání začalo být v Evropě populární až kolem roku 1800 a to pouze ve stylu zvaném prsa. Kraul, neboli volný způsob, byl představen až v roce 1873 Johnem Arthurem Trudgenem, který ho okopíroval od amerických Indiánů.Závodní plavání není založe...

INFORMACE

AUTOR
Irena Čechovská,
DIMENZE
3,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Plavání.pdf

POPIS

Druhé, přepracované vydání úspěšné knihy přináší všem kondičním i výkonnostním plavcům, učitelům a trenérům mládeže moderní pohled na výuku plavání. Kniha představuje plavání jako jednu z nejoblíbenějších pohybových aktivit pro každého bez rozdílu věku a pohlaví. Podrobně popisuje čtyři základní plavecké způsoby a postup výuky plavání. Začátečníkům usnadní zvládnutí správné techniky pohybu, zkušenějším plavcům pomůže vypilovat jednotlivé způsoby a poradí, jak optimálně trénovat a zvyšovat kondici. Učitelé plavání a trenéři zde najdou mnoho zajímavých postřehů a rad, jak postupovat při vlastní výuce. Publikace se stane pomocníkem i pro ty, kteří chtějí poznávat krásy pod vodou při šnorchlování.

Chcete si přečíst knihu?Plavání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Čechovská,. Číst Plavání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY