Věci viděné, neviděné a obscénní

Věci viděné, neviděné a obscénní - Frank González - Crussi | Dcparkrx.org

...ěné a obscénní - F. Gonzalez-Crussi. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Zrak | Knihy.ABZ.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Srovnání cen Věci viděné, neviděné, obscénní. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 294 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Frank González-Crussi: Věci viděné, neviděné a obscénní.Jak se díváme. Přel. V ... Věci viděné, neviděné a obscénní - Frank Gonzáles Crussi ... ... . Nakupuj levně. Frank González-Crussi: Věci viděné, neviděné a obscénní.Jak se díváme. Přel. Václav Petr.Praha: Triton, 2008, 195 s. Každé nakladatelství má určitá témata, která preferuje a ke kterým se také rádo vrací. Věci viděné, neviděné a obscénní autor: Gonzalez-Crussi F. dopor. cena: 249 K ... Věci viděné, neviděné a obscénní Autor: González - Crussi, Frank Nakladatel: Triton EAN: 9788073871284 ISBN: 978-80-7387-128-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 15 × 23 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) F. Gonzalez-Crussi. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na úče...

INFORMACE

AUTOR
Frank González - Crussi
DIMENZE
7,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Věci viděné, neviděné a obscénní.pdf

POPIS

Tématem knihy je zrak a vidění. Ze všech pěti smyslů je zrak obvykle považován za nejdůležitější pro přežití a uvědomění si okolního světa. V podobě vizí a obrazů také dominuje našemu podvědomí a snům. Autor sleduje fascinující vztah mezi dívajícím se a viděným, vnímajícím a vnímaným, zobrazujícím a zobrazeným... Autor hovoří o tabuizaci pohledu na ženské pohlavní orgány, ale kromě mýtu o Aktaionovi uvádí několik trefných a působivých (a patřičně pikantních) příkladů z dějin novodobého umění. Dále tuto linii rozvíjí v úvahy o fascinaci pohledem na lidské tělo zevnitř i zvenčí, na scény zrození i smrti (což je tématem autorovy další, mimořádně úspěšné knihy) a dále pokračuje k rozboru funkce zrcadla a k novodobým vynálezům mikroskopu a fotografie, které nenápadně, leč zásadně změnily naše vnímání sebe sama.

Chcete si přečíst knihu?Věci viděné, neviděné a obscénní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank González - Crussi. Číst Věci viděné, neviděné a obscénní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY