Ztracené stříbro

Ztracené stříbro - Lindsey Davisová | Dcparkrx.org

...o se nevlezlo do klipo - Duration: 2:55. Stracené Ráj 11,815 views Román se odehrává na jaře roku 71 ... DAVIS, Lindsey : Ztracené stříbro ... .Falco je obviněn, že patří ke zlodějům císařských stříbrných ingotů (viz román Ztracené stříbro).Je z vězení propuštěn na kauci a podaří se mu prokázat svou nevinu. Za své služby pro císaře Vespasiana dostane od jeho syna Tita obrovského platýse, se kterým má problémy, jak jej uvařit. Ztracené stříbro od Lindsey Davisová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a d ... Ztracené a nalezené kočky - Home | Facebook ... . Ztracené stříbro od Lindsey Davisová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Ztracené stříbro Autor: Davisová, Lindsey Nakladatel: BB art EAN: 9788072577156 ISBN: 80-7257-715-8 Originál: The Silver Pigs Překlad: Jindrová-Špilarová, Alena Popis: 1× kniha, vázaná, 260 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Ztracené a nalezené kočky. 6K likes. Pomáháme majitelům ztracených kočičích mazlíčků k jejich návratu,nalezeným kočičkám k shledání se svým pánem a akutním případům! Ztracené stříbro je první kniha úspěšné falconovské řady Lindsey Davisové. Toto nové vydání doplňuje autorčin úvod. (Založil/a: Kaori) (více) Štítky #řím #anglická literatura #římská říše více . Lindsey Davis *01.01.1949. Zobrazit další díla ...

INFORMACE

AUTOR
Lindsey Davisová
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztracené stříbro.pdf

POPIS

Řím r. 70. Jednoho Horkého dne se Marcus Rádius Falco, soukromý informátor, srazí na Foru s rozkošnou šestnáctiletou Sosií Camillinou, která prchá, jako by jí šlo o život. Falco ji zachrání a tím začíná nebezpečná hra, souvisící s krádežemi císařských ingotů z britských dolů a hanebným politickým spiknutím proti novému císaři Vespasianovi. Z pověření záhadných, vysoce postavených klientů putuje Falco proti své vůli do Británie, kde zažije kruté strádání při otrocké práci ve stříbrných dolech. Hlavou Falconovy početné rodiny je matka, ale ani ona mu nemůže pomoci, jakmile se setká s Helenou Justinou, senátorskou dcerou, která má jakési spojení se zrádci, jež chce Falco stůj co stůj odhalit. Helena je pro něho společensky nedosažitelná, ale Falco se nevyhýbá žádné překážce… Ztracené stříbro je první kniha úspěšné falconovské řady Lindsey Davisové. Toto nové vydání doplňuje autorčin úvod.

Chcete si přečíst knihu?Ztracené stříbro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lindsey Davisová. Číst Ztracené stříbro Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY