Jak získat, udržet a neztrácet autoritu

Jak získat, udržet a neztrácet autoritu - Alena Vališová | Dcparkrx.org

... Komentáře. Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval ... Ebook Jak získat, udržet a neztrácet autoritu v PDF, ePub ... ... . Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte. Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy. Kupující. Jak to funguje ... Jak získat, udržet a neztrácet autoritu by Alena Vališová Unknown, 141 Pages, Published 2008: ISBN-10: 80-247-2282-8 / 8024722828 ISBN-13: 978-80-247-2282-5 / 9788024722825: Alena Vališová. Text vznikl v rámci grantového projektu Grantové agentury Èeské republiky (è. 406/0... O tom, jak získat a udržet si autorit ... Ebook Jak získat, udržet a neztrácet autoritu v PDF, ePub ... ... . 406/0... O tom, jak získat a udržet si autoritu bylo napsáno již mnoho knih, „získáváním" autority pro své chlebodárce se zabývá armáda konzultantů a koučů, v zásadě však platí jedno pravidlo: autoritu nelze získat mávnutím kouzelného proutku. 0,00 kč 0 ks zboží . psychologickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura Na tyto a podobné otázky odpovídá kniha Jak získat, udržet a neztrácet autoritu. Pokud si přejete podpořit své postavení v soukromém i profesním životě, lépe pochopit sám sebe i druhé a posílit své sebevědomí, pak je tato kniha určena právě vám. V knize je uvedeno mnoho praktických cvičení, která mohou být ... Jak získat a neztratit autoritu - aneb proč má maminka vždy pravdu. Kdo napsal knihu Jak získat a neztratit autoritu - aneb proč má maminka vždy pravdu? Autorem je Alena Vališová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Jak získat a neztratit autoritu 2005; Jak získat, udržet a neztrácet autoritu 2008; Asertivita v rodině a ve škole aneb zásady přímého jednání mezi dětmi, rodiči a učiteli 1992; Analýza vyučování 2009; Žánry autora. Zdraví Literatura naučná Rodina Učebnice a slovníky Psychologie a pedagogika. Štítky z knih Jak udržet a neztrácet nováčky 1. Jak udržet a neztrácet nováčky Miroslav Princ www.miroslavprinc.cz FINfest 14.5.2019 Knihy - Jak ziskat bazar. Vybírejte z 53 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii. Na tyto a podobné otázky odpovídá kniha Jak získat, udržet a neztrácet autoritu. Pokud si přejete podpořit své postavení v soukromém i profesním životě, lépe pochopit sám sebe i druhé a posílit své sebevědomí, pak je tato kniha určena právě vám. V knize je uvedeno mnoho praktických cvičení, která mohou být ... Jak získat, udržet a neztrácet autoritu Alena Vališov á • Grada, 2008 . 4,0 2x. Okamžitý download. PDF. E-kniha. E-kniha ... 132 Kč Jak získat a neztratit autoritu - Vališová Alena ... 116 Formát: Brožovaná Každý z nás potřebuje mít ve svém okolí lidi, kterých si může vážit, ke kterým má důvěru a kterým věří. O takových lidech pak hovoří jako o autoritě. A je také mnoho situací v profesionálním i osobním životě, kdy bychom ......

INFORMACE

AUTOR
Alena Vališová
DIMENZE
5,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak získat, udržet a neztrácet autoritu.pdf

POPIS

Jak rozvíjet a neztrácet autoritu? Jak se bránit zneužití moci? Na čem závisí sociální úspěšnost? Jak efektivně komunikovat v různých situacích? Co podmiňuje, že si nás lidé váží a respektují nás? Na tyto a podobné otázky odpovídá kniha Jak získat, udržet a neztrácet autoritu. Pokud si přejete podpořit své postavení v soukromém i profesním životě, lépe pochopit sám sebe i druhé a posílit své sebevědomí, pak je tato kniha určena právě vám. V knize je uvedeno mnoho praktických cvičení, která mohou být vítaným pomocníkem při individuálním rozvoji.

Chcete si přečíst knihu?Jak získat, udržet a neztrácet autoritu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Vališová. Číst Jak získat, udržet a neztrácet autoritu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY