Panenka, která řekla ne!: Novodobé otrokyně ve světě prostituce

Panenka, která řekla ne!: Novodobé otrokyně ve světě prostituce - Galina Valkova | Dcparkrx.org

...sku devadesátých let životem boháčů, kteří si mohou všechno dovolit ... Panenka, která řekla ne! levně | Mobilmania zboží ... . Medovníček, Medulka a panenka Rózinka - Lebeda Jan . Hodnocení produktu: 100% . Medovníček s Medulkou našli na kraji lesa pohozenou hadrovou panenku. Ujali se jí a opatrovali ji jako své děťátko. Hezky se o panenku starali, ale také nezapomínali pomáhat... Panenka, která řekla ne! | ... , kam ji pozvala kamarádka, s níž se nedávno předtím seznámila. Ocitla se v zajetí ... Novodobé otrokyně ve světě prostituce brožova ... Galina Ivanovna Valkova - Panenka, která řekla ne ... ... . Ocitla se v zajetí ... Novodobé otrokyně ve světě prostituce brožovaná, perfektní stav Historie Antikvariát Diviš cena obchodu: 220 Kč Zobrazit v e-shopu. 70 ... Kupte knihu Panenka, která řekla ne! od Galina Valkova na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha Panenka, která řekla ne! / Novodobé otrokyně ve světě prostituce (Galina Valkova) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Panenka, která řekla ne!: Novodobé otrokyně ve světě prostituce. Biologie v kostce pro SŠ ... Ela dívka, která prošla peklem ... Panenka, která řekla ne! novodobé otrokyně ve světě ... 100 Kč. Chytila patrola, aneb, Prostituce za Rakouska i republiky 299 K ... Panenka, ktera řekla ne!-Novověké otrokyně ve světě prostituce. Stáhnout obálku. Datum vydání: 2008; Stran: 224...

INFORMACE

AUTOR
Galina Valkova
DIMENZE
10,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Panenka, která řekla ne!: Novodobé otrokyně ve světě prostituce.pdf

POPIS

Když bylo Galině Valkové osmnáct let, byla unesena z diskotéky, kam ji pozvala kamarádka, s níž se nedávno předtím seznámila. Ocitla se v zajetí romského klanu Igovů, mafiánů, žijících v zchudlém Bulharsku devadesátých let životem boháčů, kteří si mohou všechno dovolit. Tento klan, korupcí propojený s místní policií, jehož nitky vedou až k vládním špičkám a jehož rodinní příslušníci přitom oficiálně využívají sociální podporu, se ve skutečnosti živí kuplířstvím, vymáháním výpalného a prodejem dívek určených k prostituci. Společně s dramatickým příběhem Galiny, která se stala sexuální otrokyní mafiánů, se čtenář seznámí i se společenským jevem kuplířství v Bulharsku. Knížka přináší i zevrubné informace z vyšetřování kauzy bratří Igovů, při kterém se rozkryla celá jejich zločinecká síť zasahující do Francie, Itálie, Řecka a Makedonie. Závěr knihy přináší trochu naděje i pro dívky, které se již z tohoto začarovaného kruhu nemohou dostat.

Chcete si přečíst knihu?Panenka, která řekla ne!: Novodobé otrokyně ve světě prostituce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Galina Valkova. Číst Panenka, která řekla ne!: Novodobé otrokyně ve světě prostituce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY