Snové tělo: Úloha těla při objevování bytostného Já

Snové tělo: Úloha těla při objevování bytostného Já - Arnold Mindell | Dcparkrx.org

...voluční práci z roku 1982 nazvané Snové tělo ukazuje, že nevědomí promlouvá k člověku nejen obrazy a symbolikou snů, nýbrž i fyzickými symptomy, jako je napětí, bolest, nemoc ... Jan Čulík | Compare Discount Book Prices & Save up to 90% ... ... . Mindell zkoumá skrytý význam těchto jevů a z nového hlediska vysvětluje vztah duše a těla. Arnold M. (2008). Snové tělo: Úloha těla při objevování bytostného Já.Emitos. Snové tělo: Úloha těla při objevování bytostného J ... Arnold Mindell v průkopnické a vlastně revoluční práci z roku 1982 nazvané Snové tělo ukazuje, že nevědomí promlouvá k člověku nejen obrazy a symbolikou snů, nýbrž i fyzi ... Kniha: Snové tělo (Arnold Mindell) | Martinus ... ... Arnold Mindell v průkopnické a vlastně revoluční práci z roku 1982 nazvané Snové tělo ukazuje, že nevědomí promlouvá k člověku nejen obrazy a symbolikou snů, nýbrž i fyzickými symptomy, jako je napětí, bolest, nemoc. ... Snové tělo Úloha těla při ... Snové tělo Úloha těla při objevování bytostného Já Arnold Mindell / Emitos, Nakl. Tomáše Janečka (2008) Rozebráno Titul je vyprodaný. 89 Kč (pův. cena: 247 Kč) ... Átman je v pohybu. Átman je v klidu. Átman je daleko. Átman je blízko. Átman je ve všem. Átman je mimo vše. Iśa Upanišad (1-5) Projekce duchovního srdce. Átmavičára, meditace s otázkou „Kdo jsem já?" je jednou z metod, které jogínovi umožňují odhalit v sobě skutečnost věčného bytostného Já - Átman. Do jaké oblasti našeho nitra máme tuto otázku promítat ... Snové tělo. Úloha těla při objevování bytostného Já Arnold Mindell | Emitos (2008) Publikace je věnována vzniku, vývoji a učení vybraných psychologických směrů 20. století. Ale i kniha od A.Mindella "Snové tělo- úloha těla při objevování bytostného já" je dobrá. Velmi pěkně o imaginacích také píše a i veřejně promlouvá americký psychoterapeut Steve Gallegos. Snové tělo: úloha těla při objevování našeho Já. Brno: Nakladatelství Tomáše Janečka, 1993. ISBN 80-900802-7-8. DAMIAN, Peter a Kate DAMIAN. Aromaterapie: vůně a duše: využití éterických olejů pro získání tělesné i duševní pohody. Praha: Volvox Globator, 1997. Garuda. ISBN 80-7207-020-7. Snové tělo úloha t...

INFORMACE

AUTOR
Arnold Mindell
DIMENZE
3,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Snové tělo: Úloha těla při objevování bytostného Já.pdf

POPIS

Arnold Mindell v průkopnické a vlastně revoluční práci z roku 1982 nazvané Snové tělo ukazuje, že nevědomí promlouvá k člověku nejen obrazy a symbolikou snů, nýbrž i fyzickými symptomy, jako je napětí, bolest, nemoc. Mindell zkoumá skrytý význam těchto jevů a z nového hlediska vysvětluje vztah duše a těla. Kniha obohacuje Jungovy výzkumy o fyzikální aspekt. Snové tělo odpovídá pojmu silového pole kvantové fyziky a platí pro ně obdoba Heisenbergova principu neurčitosti. Jak je v teoretické fyzice možné popsat chování hmoty pouze rovnicemi, tak se lze snovému tělu přiblížit jen pomocí obrazů a symbolů, které nalézáme v mýtech, pověstech a pohádkách. Z tohoto hlediska analyzuje autor několik pohádek bratří Grimmů.

Chcete si přečíst knihu?Snové tělo: Úloha těla při objevování bytostného Já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnold Mindell. Číst Snové tělo: Úloha těla při objevování bytostného Já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY