Ota Pavel - osobnost dvou tváří

Ota Pavel - osobnost dvou tváří - Martina Růžičková | Dcparkrx.org

...ue - 31 March 1973, in Prague) was a Czech writer, journalist and sport reporter ... Ota Pavel - Osobnost dvou tváří - Praha-východ - Sbazar.cz ... . He is primarily an author of autobiographical and biographical novels. Ota Pavel. ... Ota Pavel - osobnost dvou tváří (in Czech). Petrklíč. 207 Kč Ota Pavel osobnost dvou tváří | Martina Růžičková . Ota Pavel osobnost dvou tváří | Ota Pavel, autor, jenž se do myslí čtenářů zapsal nejen zajímavým přístupem ke sportovní žurnalistice, ale též svými malebnými povídkami z křivoklátských lesů ... zrak je zakalen smutkem a bolestí, který se trápí a neví, co má dělat ... Ota Pavel - Osobnost dvou tváří Nakladatelství Petrklíč s ... ... ... zrak je zakalen smutkem a bolestí, který se trápí a neví, co má dělat. Kniha: Ota Pavel osobnost dvou tváří - Martina Růžičková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Česk...

INFORMACE

AUTOR
Martina Růžičková
DIMENZE
5,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Ota Pavel - osobnost dvou tváří.pdf

POPIS

Ota Pavel, autor, jenž se do myslí čtenářů zapsal nejen zajímavým přístupem ke sportovní žurnalistice, ale též svými malebnými povídkami z křivoklátských lesů a o řece Berounce, neměl jednoduchý život. Dětství poznamenané druhou světovou válkou, mládí a zrání zas komunistickým režimem. Autorem byl více než kvalitním, jakým byl ale člověkem? Z dobových fotografií na nás kouká milý člověk, který by nikdy nikomu neublížil, který má život rád a raduje se z něj, ale též člověk, jehož srnčí zrak je zakalen smutkem a bolestí, který se trápí a neví, co má dělat. Osobnost dvou tváří, dvou protikladů, dne a noci…? Právě za Den bychom mohli ve spisovatelově životě brát jeho vyrovnanost, laskavost a dobrosrdečnost, které byly Otově povaze dané a které z něho dělaly člověka vlídného až bezbranného, hodného syna, bratra, manžela a tátu. Nocí se zas může chápat ona melancholie, úzkost a deprese, které do autorova života však vtrhly nečekány, nezvány a které se neblaze podílely na deformaci jeho bytosti a vědomí. V této biografii jsou čtivou formou zachyceny radostné a stinné stránky Otova života, což výborně dokresluje i rodinná korespondence, kde sám čtenář může posoudit den i noc života Oty Pavla.

Chcete si přečíst knihu?Ota Pavel - osobnost dvou tváří ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Růžičková. Číst Ota Pavel - osobnost dvou tváří Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY