Orbis pictus aneb...

Orbis pictus aneb... - Petr Nikl | Dcparkrx.org

... children's picture-book. It was also one of the first books about education to be aimed at children, not teachers ... Orbis pictus (2003) - YouTube ... .. What is shown here? These pages show the letters of the alphabet. Copying the sounds made by animals is meant to help children learn the letters.For example, children are encourage to make the sound of a ... The Orbis Pictus Award for Outstanding Nonfiction for Children was established in 1989 to promote and recognize excellence in nonfiction writing for children. One award winner and up to five honor books are named. Inzerát Orbis pictus aneb svět v objektivu v okrese Hla ... Orbis pictus aneb... - Petr Nikl | Knihy Dobrovský ... . One award winner and up to five honor books are named. Inzerát Orbis pictus aneb svět v objektivu v okrese Hlavní město Praha, cena 50Kč, od Havliz na Sbazar.cz. Popis: upotřebený přebal Kniha: Orbis pictus aneb Svět v objektivu. Autor: josef brukner, jaroslav mrnka, jan pařík, žánr: fot… vazba je v pořádku, zažloutlé stránky, rok vydání: 1964… Knihy s touto tématikou. Jan Amos Komenský, Orbis pictus, František Borový, 1941; Markéta Theinhardtová, Orbis pictus Františka Kupky, Arbor vitae, 2014; Josef Brukner, Jaroslav Mrnka, Jan Pařík, Orbis pictus aneb Svět v objektivu, Mladá fronta, 1964; Petr Nikl, Orbis pictus or..., Wald Press, 2008 * antologie, Orbis Pictus - nová média v současném umění, Sorosovo centrum ... John Amos Comenius (Czech: Jan Amos Komenský; German: Johann Amos Comenius; Latinized: Ioannes Amos Comenius; 28 March 1592, Moravian Slovakia - 15 November 1670, Amsterdam) was a Czech philosopher, pedagogue and theologian from the Margraviate of Moravia who is considered the father of modern education. He served as the last bishop of the Unity of the Brethren before becoming a religious ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Nikl
DIMENZE
10,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Orbis pictus aneb....pdf

POPIS

Obrazový atlas nástrojů a herních objektů zahrnuje vývoj interaktivních projektů – herních kolektivních expozic koncipovaných od roku 2000 Petrem Niklem za účasti mnoha dalších různorodě zaměřených umělců a je obohacen o vybrané texty J. A. Komenského z knihy Labyrint světa a ráj srdce. Atlas obrazově zachycuje expozice ORBIS PICTUS aneb Brána do světa tvořivé lidské fantazie v Českém centrum v Paříži (2006), v Českém muzeum hudby v Praze (2007), v Domě Umění města Brna (2007), v Rotundě Květné zahrady v Kroměříži (2007), v Kostele sv. Václava v Opavě (2007) a v dole Michal v Ostravě (2008), dále i předchozí expozice Zahrada fantazie a hudby, Český pavilón EXPO 2005 v japonském Aichi a Hnízda her v pražské galerii Rudolfinum.Publikace je doprovázena DVD Orbis pictus aneb…, které dokumentárně zpracovává všechny zmíněné expozice a hodinové CD Musicus Pictus obsahuje 18 skladeb autorů a umělců expozice ORBIS PICTUS: Milana Caise, Michaela Delii, Luboše Fidlera, Martina Janíčka, Jiřího Konvrzka, Jaroslava Kořána, Petra Nikla, Ondřeje Smeykala a dalších českých hudebníků.

Chcete si přečíst knihu?Orbis pictus aneb... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Nikl. Číst Orbis pictus aneb... Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY