Dotek anděla

Dotek anděla - Thomas C. Brezina | Dcparkrx.org

...ydrží hořet až 70 hodin a jsou určené především do větších místností ... Dotek - Wikipedie ... . Dotek anděla:Valentýnská sójová vonná svíčka Haroka s dvěma minerálními náramky uvnitř a třemi knoty - Dotek anděla: vůně lehká, smyslná, která vás doslova pohltí. Je zkrátka jako dotek andělské dlaně, který Vás ujistí, že je vše v naprostém pořádku. Souprava náramků z minerálů DOTEK ANDĚLA, VNITŘNÍ KLID, VYROVNANOST - dumortierit, lososový a modrý avanturín, sodalit, andělské křídlo, óm, chirurgická ocel 890 Kč Původně: 1 210 Kč Velká svíčka - Dotek anděla. Vonné svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů - je ... EXIT-dotek andělů - YouTube ... . Vonné svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů - je používán sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných výrobců. Velké svíčky vydrží hořet až 70 hodin a jsou určené především do větších místností. Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Dotek anděla - Touched by an Angel...

INFORMACE

AUTOR
Thomas C. Brezina
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Dotek anděla.pdf

POPIS

Mluví s anděly. Je jiná a zvláštní…Patnáctiletá Amy se v sobě příliš nevyzná. Má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. Aby získala podpis zpěváka Matta M., musí překonat svoji nesmělost. Zvládne to, ale z osobního setkání s Mattem je velmi zklamaná. Ukáže se, že její vysněný idol je arogantní sobec, který se neumí chovat. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou nehodu a sám upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět mezi živé, musí začít konat dobro a přestat myslet pouze na sebe. Začne se zjevovat Amy v podobě anděla s černými křídly. Jen ona jediná s ním totiž dokáže mluvit. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a zachránit se navzájem? Napínavý příběh o lidech mezi námi, kteří jsou na první pohled zcela obyčejní, ale ve skutečnosti skrývají obrovské tajemství.

Chcete si přečíst knihu?Dotek anděla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas C. Brezina. Číst Dotek anděla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY