Sebeobrana na ulici

Sebeobrana na ulici - Bedřich Rýč, | Dcparkrx.org

... views. 1:07. My Name Is Nobody | WESTERN | English | Free and Full Movie | Henry Fonda | HD | Spaghetti Western - Duration: 1:55:47 ... Rusk sebaobrana z vzenia video - YouTube ... . Grjngo - Western Movies Recommended for you Sebeobrana na ulici Kniha seznamuje čtenáře bez ohledu na věk a sportovní zdatnost se způsoby sebeobrany, které lze využít při napadení na ulici nebo v parku, tj. v boji... Sebeobrana podle druhu nácviku. Sebeobrana lze nacvičovat několika možnými způsoby. Účinnost různých nácviků, je přímo úměrná účinnosti sebeobranných technik funkčních při obraně na ulici. Je samo ... Sebeobrana na ulici - StreetGame.cz ... . Účinnost různých nácviků, je přímo úměrná účinnosti sebeobranných technik funkčních při obraně na ulici. Je samozřejmé, že i sebeorbanu je nutno nacvičovat pravidelně. a) formou kolektivní Ale jsou to takové pohyby, které Vás naučí k rychlým reakcím i ve stresových situacích jako třeba sebeobrana na ulici určitě stresová a nebezpečná situace je. Hlavním cílem bojových principů Wing Tsun Kung Fu je - ukončit osobní souboj co nejrychleji s co nejmenší fyzickou námahou a bez vážných zranění. Napadení nožem - co je realita / na co se připravit? - Duration: 21:33. Sorudo CZ 104,092 views. 21:33. KRAV MAGA TRAINING • End a fight in 3 seconds! - Duration: 3:29. Sebeobrana na ulici. 18.12.2014 / Osobní rozvoj ; Konflikt venku bývá nečekaný, a nerozehřátý člověk, často v těsném oblečení, těžko začne rozhazovat vysoké kopy. Bez boxerských rukavic každou ranou riskuje poškození vlastní ruky. Útočník nenosí kimono, za které...

INFORMACE

AUTOR
Bedřich Rýč,
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Sebeobrana na ulici.pdf

POPIS

Kniha seznamuje čtenáře bez ohledu na věk a sportovní zdatnost se způsoby sebeobrany, které lze využít při napadení na ulici nebo v parku, tj. "v boji zblízka". Autoři vycházejí z jednoduchých technik, vhodných i pro laiky, které jsou rozděleny podle jednotlivých typů útoku, např. úchopy, údery, kopy, škrcení až po útok holí, nožem a ohrožování krátkou střelnou zbraní. Výklad je zaměřen především prakticky a pro lepší názornost a srozumitelnost je každá technika přiblížena fotodokumentací s popisy. Čtenáři jsou seznámeni i s příslušnými informacemi týkajícími se právního výkladu nutné obrany, krajní nouze a oprávněného použití zbraně.

Chcete si přečíst knihu?Sebeobrana na ulici ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bedřich Rýč,. Číst Sebeobrana na ulici Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY