To sladké tajemství života a jiné povídky

To sladké tajemství života a jiné povídky - Roald Dahl | Dcparkrx.org

... Podivuhodný příběh Henryho Sugara a jiné povídky (Přeložili Josef Línek a Mai Fathi Havrdová) ... Roald Dahl - Wikipedie ... . 2008. ... Grand Canyon 2008 (National-Geographic) Super Dokument !!! Český dabing - Duration: 50:14. Amatervideo Vašek Skořepa CŠV 129,110 views Tajemství Života. 50,928 likes · 13,056 talking about this. Inspirace To sladké tajemství života a jiné povídky od 55 Kč 1 poptávka Velikananánský krokodýl 100 Kč 1 poptávka Velká kniha povídek o psech Kolekce nejlepších psích... 1 poptávka To sladké tajemství života : a jiné povídky / Hlavní autor: Dahl, Roald, 1916-1990 ... To sladké tajemství života a jiné povídky - Roald Dahl ... ... ... 1 poptávka To sladké tajemství života : a jiné povídky / Hlavní autor: Dahl, Roald, 1916-1990 Vydáno: (2008) Roald Dahl od A do Z : souhrnné vydání nejlepších povídek / Hlavní autor: Dahl, Roald, 1916-1990 Vydáno: (2010) Milostné rošády / Hlavní autor: Dahl, Roald, 1916 ... Přepínám: Deset příběhů o letcích a létání, Dahl Roald , Dahl Roald - Přepínám je první povídkovou sbírkou Roalda Dahla, kterou uveřejnil roku 1946. Za 2. světové války byl Dahl povolán k Britskému královskému letectvu (RAF). V roce 1940 však havaroval v Libyjské poušti a utrpěl vážné poranění lebky....

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
8,39 MB
NÁZEV SOUBORU
To sladké tajemství života a jiné povídky.pdf

POPIS

Tyto Dahlovy povídky z anglického venkova původně vycházely ve čtyřicátých letech 20. století časopisecky. Mezi svéráznými obyvateli jedné vesnice najdeme věčně podnapilého hlídače dětského hřiště, kterému nikdo neřekne jinak než Starej Jimmy, podnikavé pumpaře Gordona a Clauda nebo farmáře Rumminse, objevitele originální metody páření dobytka. K dalším užitečným poznatkům, které čtenář z knihy získá, patří i netradiční metoda lovu bažantů či tipy a triky na to, jak vyhrát chrtí dostihy.

Chcete si přečíst knihu?To sladké tajemství života a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst To sladké tajemství života a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY