Kdo řídí internet: Iluze o světě bez hranic

Kdo řídí internet: Iluze o světě bez hranic - Jack Goldsmith, | Dcparkrx.org

...století akademici i ředitelé velkých firem považovali Internet za hnací motor nové globalizace, která podkope autoritu a význam klasického státu ... Kdo řídí Internet? - Jack Goldsmith, Tim Wu, pevná vazba s ... ... .Zdálo se, že příchod Internetu je předzvěstí nového způsobu uspořádání lidských záležitostí, který nás navždy vysvobodí z tyranie teritoriálních ... Jack L. Goldsmith's 3 research works with 373 citations and 265 reads, including: Kdo řídí Internet? : iluze o světě bez hranic / Tato kniha vypráví příběh o Internetu, který v 90. letech 20. století začal narušovat moc jednotlivých státních správ, a následném boji vlád o ovládnutí nového média. Je to příběh smrti s ... Kdo řídí internet: Iluze o světě bez hranic - KOSMAS.cz ... . letech 20. století začal narušovat moc jednotlivých státních správ, a následném boji vlád o ovládnutí nového média. Je to příběh smrti snu o kyberkomunitách, které si vládnou samy, a jednou provždy tak uniknou zeměpisným omezením. Kdo řídí Internet? 13,51 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Kdo řídí Internet? Iluze o světě bez hranic . Jack Goldsmith; Tim Wu; Jack Goldsmith . 4,4 . Sledovať autora . Počítače a internet. Všetky knihy autora . Tim Wu . 4,4 ... Kdo řídí internet? - Iluze o světě bez hranic - Jack Goldsmith - V 90. letech 20. století akademici i ředitelé velkých firem.. | Nakladatelství Dokořán Kupte knihu Kdo řídí Internet? od Jack Goldsmith, Tim Wu na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Iluze o světě bez hranic Autor: Jack Goldsmith; Tim Wu V 90. letech 20. století akademici i ředitelé velkých firem považovali Internet za hnací motor nové globalizace, která podkope autoritu a význam klasického státu. Pocos momentos o espacios cotidianos permanecen intactos por los «comerciantes de atención». Pero Tim Wu sostiene que esta condición no es simplemente el subproducto de innovaciones tecnológicas recientes, sino el resultado de más de un siglo de crecimiento y expansión de las industrias que se nutren de la atención humana. Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem" alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Kdo řídí internet? Iluze o světě bez hranic Jack Goldsmith - Tim Wu V 90. letech 20. století akademici i ředitelé velkých firem považovali Internet za hnací motor nové globalizace, která ... Kdo řídí internet (Tim Wu) - 9788073631840 info o obchodu Knihkupectví Knihkup: dostupnost neznámá: 247 K...

INFORMACE

AUTOR
Jack Goldsmith,
DIMENZE
10,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo řídí internet: Iluze o světě bez hranic.pdf

POPIS

V 90. letech 20. století akademici i ředitelé velkých firem považovali Internet za hnací motor nové globalizace, která podkope autoritu a význam klasického státu. Zdálo se, že příchod Internetu je předzvěstí nového způsobu uspořádání lidských záležitostí, který nás navždy vysvobodí z tyranie teritoriálních vládců. Tato kniha vypráví příběh o Internetu, který v 90. letech 20. století začal narušovat moc jednotlivých státních správ, a následném boji vlád o ovládnutí nového média. Je to příběh smrti snu o kyberkomunitách, které si vládnou samy, a jednou provždy tak uniknou zeměpisným omezením. Je to také příběh o zrození a prvních letech nového druhu Internetu ? územně ohraničené sítě, kde regionální zákony, státní moc a mezinárodní vztahy mají stejný význam jako technická invence. Pohled autorů na vývoj Internetu ale není pesimistický. Ukazuje, že zeměpisně ohraničený Internet má řadu nedoceňovaných výhod, zohledňuje potřeby jednotlivých uživatelů i firem, které na Internetu podnikají.

Chcete si přečíst knihu?Kdo řídí internet: Iluze o světě bez hranic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Goldsmith,. Číst Kdo řídí internet: Iluze o světě bez hranic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY