Základy mezilidské komunikace

Základy mezilidské komunikace - Joseph A. De Vito | Dcparkrx.org

...018- Originál: Essentials of human communication Překlad: Rezek, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 512 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2008 (6 ... Kniha: Základy mezilidské komunikace (Joseph A. DeVito ... ... . vydání) Dobrý den,sháním Základy mezilidské komunikace 6.vydání. Nabídne někdo k prodeji? R. Venda32. 09. února. Při vytváření otázek na sociální komunikaci super pomocník. Doporučujeme. Cesta pokojného bojovníka. Faktomluva. Vítejte v Základech mezilidské komunikace 13 ČÁST I ZÁKLADY MEZILIDSKÉ KOMUNIKACE Kapitola 1 Úvod do interpersonální komunikace 27 1.1 Inte ... Základy mezilidské komunikace - Joseph A. De Vito | KOSMAS ... ... . Faktomluva. Vítejte v Základech mezilidské komunikace 13 ČÁST I ZÁKLADY MEZILIDSKÉ KOMUNIKACE Kapitola 1 Úvod do interpersonální komunikace 27 1.1 Interpersonální komunikace 28 1.1.1 Komunikační dovednosti 28 1.1.2 Formy mezilidské komunikace 29 1.1.3 Populární názory na mezilidskou komunikaci 30 1.2 Modely a pojmy komunikace 32 Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a d...

INFORMACE

AUTOR
Joseph A. De Vito
DIMENZE
9,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy mezilidské komunikace.pdf

POPIS

Nové vydání nejprodávanější publikace o mezilidské komunikaci se prakticky a čtivě zabývá komunikací mezi lidmi, komunikací v malých skupinách a veřejným projevem, a to s důrazem na rozvoj komunikačních dovedností, kritické myšlení, naslouchání, moc, etiku a kulturní aspekty. Manažeři, lektoři, psychologové, personalisté, studenti a ostatní zájemci o oblast mezilidské komunikace v knize získávají skutečně zajímavý, ale zároveň odborně erudoaný text zaměřený na využití dovedností mezilidské komunikace v reálném životě a na pracovišti. Od problematiky vnímání, naslouchání, verbálního a neverbálního sdělení přes efektivní konverzaci a zvládání konfliktů, mezilidské vztahy, informativní rozhovor, přijímací pohovor a komunikaci v malých skupinách až po přípravu a přednes veřejného projevu, informativního a přesvědčovacího projevu. Přehledný text doplňuje řada praktických příkladů, cvičení, testů a obrázků a výkladový slovníček pojmů. Překlad odborně recenzovala PhDr. Ilona Gillernová, vedoucí katedry psychologie Univerzity Karlovy v Praze.

Chcete si přečíst knihu?Základy mezilidské komunikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joseph A. De Vito. Číst Základy mezilidské komunikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY