Jako jeden muž: Y: Poslední z mužů 1.

Jako jeden muž: Y: Poslední z mužů 1. - Pia Guerra, | Dcparkrx.org

...mohl vyprávět Yorick, jediná osoba mužského pohlaví (když nepočítáme jeho opičáka), Cykly je druhý díl z uzavřené a cenami ověnčené ságy, který má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K ... Čtenářský deník: července 2016 ... . Vaughan. Poslední muž na Zemi. Chce jenom najít svou dívku a mít klid… jenže svět s ním má jiné plány. Y: Poslední z mužů 1: Jako jeden muž. Kdo napsal knihu Y: Poslední z mužů 1: Jako jeden muž? Autorem je Pia Guerra, Brian K. Vaughan. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ComicsDB.cz - databáze comicsových publikací vydaných v ČR ... Comics Blog: #321: Y: Poslední z mužů 1: Jako jeden muž - 85 % ... . Kdo napsal knihu Y: Poslední z mužů 1: Jako jeden muž? Autorem je Pia Guerra, Brian K. Vaughan. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ComicsDB.cz - databáze comicsových publikací vydaných v ČR. TITUL ROK VLOŽENO; Y: Poslední z mužů #01: Jako jeden muž: 2008: 4.3: 8968: 44 V knize Jako jeden muž se začíná rozvíjet velkolepý postapokalyptický dobrodružný epos. Příběh, který má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K. Vaughan. Parametre knihy. Zaradenie knihy Knihy po česky Beletrie pro dospělé Komiksy. Celý názov: Y Poslední z mužů; Podnázov: Jako jeden ... V knize Jako jeden muž se začíná rozvíjet velkolepý postapokalyptický dobrodružný epos. Příběh, který má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K. Vaughan. Parametry knihy. Zařazení knihy Knihy v češtině Beletrie pro dospělé Komiksy. Plný název: Y Poslední z mužů; Podnázev: Jako ... Komiks "Y: Poslední z mužů 10: Odpovědi" koupíte se slevou na stránkách BB/art. Na stránkách Comics Blog najdete recenze na knihy: "Y: Poslední z mužů 1: Jako jeden muž" "Y: Poslední z mužů 2: Cykly" "Y: Poslední z mužů 3: Malý krok pro lidstvo" "Y: Poslední z mužů 4: Heslo" "Y: Poslední z mužů 5: V kruhu" Y - Poslední z mužů: Jako jeden muž Svět bez mužů by ani náhodou nebyl tak idylický, jak se vám snaží namluvit feministky. Spíš naopak.O tom by mohl vyprávět Yorick, jediná osoba mužského pohlaví (když nepočítáme jeho opičáka), která přežila ... Y: Poslední z mužů 1: Jako jeden muž-10 % 399 ... 399 Kč. 359 Kč. Y: Poslední z mužů 3: Malý krok pro lidstvo-10 % 399 Kč. 359 Kč. Y: Poslední z mužů 4 : Heslo-10 ......

INFORMACE

AUTOR
Pia Guerra,
DIMENZE
6,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako jeden muž: Y: Poslední z mužů 1..pdf

POPIS

Svět bez mužů by ani náhodou nebyl tak idylický, jak se vám snaží namluvit feministky. Spíš naopak.O tom by mohl vyprávět Yorick, jediná osoba mužského pohlaví (když nepočítáme jeho opičáka), která přežila bleskovou apokalypsu a teď zjišťuje, že být posledním mužem na Zemi není taková sranda, jak si člověk představoval. Ve světě, kde je penis nedostatkovým zbožím, jste štvancem jak těch, které vás chtějí použít k plození, tak těch, které vás považují za relikvii temných dávnověků a chtějí vás zlikvidovat. A to ani nemluvíme o tom, že nikdo netuší, proč Yorick přežil a jestli ve svých genech neskrývá recept na záchranu lidské rasy. Prezidentka, novodobé amazonky, agentky Mossadu, komanda republikánek, ruské vojandy, tajné organizace i nezaměstnané supermodelky, ty všechny mají o Yoricka zájem. Být chlapem je těžký úděl.V knize Jako jeden muž se začíná rozvíjet velkolepý postapokalyptický dobrodružný epos. Příběh, který má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K. Vaughan.

Chcete si přečíst knihu?Jako jeden muž: Y: Poslední z mužů 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pia Guerra,. Číst Jako jeden muž: Y: Poslední z mužů 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY