Kůň jménem Zázrak

Kůň jménem Zázrak - Zuzana Holasová | Dcparkrx.org

...ata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kůň jménem Zázrak - Zuzana Holasová - Megaknihy.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Připusťme, že KŮŇ JMÉNEM ZÁZRAK je psán spíše pro dívky (i když chlapcům se bude rovněž líbit, pokud po něm sáhnou). Také hlavní hrdince, která přijíždí na statek Oharek, Emě je věnováno daleko více prostoru než jejímu mladšímu bratrovi Mikymu. Oba sem přijíždějí na jezdecký kurz. Milov ... Kůň jménem Zázrak | Albatrosmedia.cz ... . Oba sem přijíždějí na jezdecký kurz. Milovníci koní a koňských příběhů, zbystřete! Na scénu přichází jezdecká škola Oharek, a není to škola ledajaká. Rozlehlý statek, v kterém sídlí, skrývá nejedno tajemství. A právě sem přijíždí na prázdniny Ema s mladším bratrem Mikym. Spolu s ostatní Kůň jménem Zázrak 2013; Kůň Zázrak a Zelená dáma 2012; Strašidelné město - O světle a temnotách 2004; Popoupo - aneb Podivuhodná pouť pouští 2013; Poník Bandita a protivné ale 2010; všech 10 knih autora. Kniha Kůň jménem Zázrak je v Hledáte Kůň jménem Zázrak od Zuzana Holasová? Dnes...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Holasová
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Kůň jménem Zázrak.pdf

POPIS

Milovníci koní a koňských příběhů, zbystřete! Na scénu přichází jezdecká škola Oharek, a není to škola ledajaká. Rozlehlý statek, v kterém sídlí, skrývá nejedno tajemství. A právě sem přijíždína prázdniny třináctiletá Ema s mladším bratrem Mikym. Spolu s ostatními účastníky kurzu chce nejen složit jezdecké zkoušky, ale i rozluštit záhady a přízračné pověsti obestírající dům, přilehlé louky či nedaleký zámeček. A především zachránit ohrožené koně, i kdyby to mělo být skutečně nebezpečné!

Chcete si přečíst knihu?Kůň jménem Zázrak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Holasová. Číst Kůň jménem Zázrak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY