Vojenská hudba v kultuře a historii českých zemí

Vojenská hudba v kultuře a historii českých zemí - Jitka Bajgarová | Dcparkrx.org

...sničky - Nejnovější České Hity 2020 Nejnovější ... Karel Husa - Hudba pro Prahu 1968 - srovnání dvojí ... ... ... Zprávy z kultury a kulturního dění, hudební a filmové novinky, divadelní a knižní recenze, výstavy a festivaly. Kultura na Lidovky.cz - aktuální zprávy. Známější jsou v historii švédské Harty. Švédsko bylo jednou ze zemí, které v letech 1931 a 1932 navštívil předváděcí tým Hawkeru a následovala inspekce švédských představitelů ve Filtonu a Brooklands, kde byly různé zkušební verze Hartu a byly objednány tři vzorové stroje (1301-1303) pro švédské letectvo (SAS). Přehledné zpracování českých dějin od samých po ... Karel Husa - Hudba pro Prahu 1968 - srovnání dvojí ... ... . Přehledné zpracování českých dějin od samých počátků až po ty nejsoučasnější události z pera profesora Jana Rychlíka, významného historika specializujícího se na moderní české a slovenské dějiny a dějiny zemí jihovýchodní Evropy....

INFORMACE

AUTOR
Jitka Bajgarová
DIMENZE
9,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Vojenská hudba v kultuře a historii českých zemí.pdf

POPIS

Ojedinělá hudebně historická práce na základě dobových pramenů mapuje vývoj a význam vojenské hudby na našem (historickém) území od 17. století, popisuje činnost vojenských kapel, skladatelskou produkci a její uplatnění. Autoři textů k základnímu zadání monografie předkládají postupně řadu dobře zdokumentovaných témat z působení vojenských hudeb a jejich významu v hudební životě od 17. do 20. století. S řadou tabulek, vyobrazení, fotografií, notových ukázek a jmenným rejstříkem.

Chcete si přečíst knihu?Vojenská hudba v kultuře a historii českých zemí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Bajgarová. Číst Vojenská hudba v kultuře a historii českých zemí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY