Srdcář

Srdcář - Zdeněk Volf | Dcparkrx.org

...e postřehy a krátké úvahy nad literaturou, uměním, vírou, osobním, rodinným a společenským životem ... Kniha: Srdcář - Zdeněk Volf; Jan Jemelka | Knihy.ABZ.cz ... . Žánrově má blízko k záznamům, jež známe z tvorby J. Demla, J. Hanče nebo V. Rozanova: syžet nepřekáží, a tak může mluvčí, hlavní Srdcář je proud reflexí, společenských úvah, rodinných glos. Dozvídáme se o autorově praktické manželce, která mu přeje „maximum růstu a minimum krizí" i o čtyřech kvalitně a katolicky vzdělávaných dcerách, natruc směřujících do profánního života. Soubor zamyšlení s názvem Srdcář vznikal v letech 2003-2008. Obsahuje postřehy a krátké úvahy nad l ... Srdcář - Zdeněk Volf | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Soubor zamyšlení s názvem Srdcář vznikal v letech 2003-2008. Obsahuje postřehy a krátké úvahy nad literaturou, uměním, vírou, osobním, rodinným a společenským životem. Žánrově má blízko k záznamům, jež známe z tvorby J. Demla, J. Hanče nebo V. Rozanova: syžet nepřekáží, a t...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Volf
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdcář.pdf

POPIS

Soubor zamyšlení s názvem Srdcář vznikal v letech 2003–2008. Obsahuje postřehy a krátké úvahy nad literaturou, uměním, vírou, osobním, rodinným a společenským životem. Žánrově má blízko k záznamům, jež známe z tvorby J. Demla, J. Hanče nebo V. Rozanova: syžet nepřekáží, a tak může mluvčí, hlavní hrdina, črtat sebe sama ve střetech (polemos) se stavem světa. Osobitost reflexí je místy spojena s přetěžováním syntaxe; lexikální rovina je zpestřována zootechnickými výrazy, charismatismy, obraty z oblasti modelingu. Vážnost autora se v Srdcáři šťastně sešla s humorem, možná i nechtěným.

Chcete si přečíst knihu?Srdcář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Volf. Číst Srdcář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY