Karmické nemoci

Karmické nemoci - Daniel Meurois-Givaudan | Dcparkrx.org

...které svazky jsou karmické, jiné nikoli ... Karmické nemoci - Daniel Meurois-Givaudan od 132 Kč ... ... . Jsou vztahy, které léčí, a stejně tak naopak vztahy, které ničí. Každý vztah je příležitost k učení. Vrozené nemoci. (Duše těchto lidí nahromadily velké břemeno zralé karmy v minulých životech a v tomto životě jsou pro ně vytvořeny takové podmínky, aby se mohli radovat ze života co nejméně a naučit se radovat ze života takového, jaký mu byl dán. Zamyslete se nad tím, zda opravdu chcet ... Karmické nemoci - Daniel Meurois-Givaudan od 132 Kč ... ... . Zamyslete se nad tím, zda opravdu chcete být zdraví. Kniha: Karmické nemoci (Daniel Meurois-Givaudan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jak se projevují karmické vztahy . . . Karmické vztahy se projevují různými způsoby, např. láskou nenaplňenou (pl atonické vztahy, které jsou mnohdy velmi bolestivé, kdy jeden se zamiluje a ten druhý o tom ani neví, časté u fanoušků zpěváků, herců, sportovců), láskou odepíranou (např. když se dvě osůbky do sebe zamilují, ale jedna či obě jsou již zadané ... Karmické číslo úkolu jedna (1) Jednička vyzývá k nezávislosti a samostatnosti. Budete se ocitat v situacích, kdy budete muset přijmout svoji individualitu a i to přes to, že si někdy budete připadat zcela bezmocní. Jednička vás v životě povede k sebeprosazování, rozvoji své intuice a úsudku. Karmické číslo úkolu dva (2) Všechny informace o produktu Kniha Karmické nemoci - Daniel Meurois-Givaudan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Karmické nemoci - Daniel Meurois-Givaudan. Karmické nemoci:Daniel Meurois-Givaudan Cathy právě přišla do mé ordinace. Byla to paní kolem čtyřicítky s nanejvýš pěstěným zevnějškem, současně ale s nesmírně pronikavým pohledem, který odhaloval hluboký zármutek či sklíčenost. Kardiovaskulární onemocnění, psychické přetížení, potíže s očima, nemoci spojené s krví a krevním oběhem, vysoký krevní tlak zejména ve stáří a riziko mozkové příhody. Lidé s životním číslem 1 mívají silnou postavu, a pokud se dostanou do nemocnice, vždy se velmi rychle zotaví, obvykle žijí velmi dlouho. KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ vlivů negací ... Nemoci prsou obecně vyjadřují problémy spojené s mateřstvím, výchovou dětí, v partnerském soužití. Reprezentují výživu, mateřství, a oporu. - cysta, bulka v prsu Jestliže připustíme, že stačilo málo (a někdy se jedná opravdu o krátké časové okamžiky i v kategorii minut či dokonce vteřin) a všechny příběhy partnerů, jejich dětí, jejich partnerů, dětí jejich dětí a jejich partnerů by se odvíjely zcela jinak včetně toho, že by se nemohli potkat další karmičtí partneři a řešit si své karmické vazby, tak si mysl...

INFORMACE

AUTOR
Daniel Meurois-Givaudan
DIMENZE
9,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Karmické nemoci.pdf

POPIS

Autor má od dětství schopnost vidět auru. Analyzované případy, z nichž vyvozuje důležité poznatky, vycházejí přímo z jeho vlastní zkušenosti. V průběhu dlouhých let autor stále znovu docházel ke zjištění, že lidskou bytost v první řadě utváří paměť, která se projevuje nejen na úrovni vědomí, ale proniká až do samotného jádra každé naší buňky, přičemž se neomezuje na časový prostor jediného života. A pokud se nám podaří oživit podstatné vzpomínky a uvolnit s nimi související emoce, můžeme se uzdravit i z těch nejtěžších nemocí.Kniha představuje nástroj, jenž napomáhá vnitřnímu zrání a přemítání a který může být ku prospěchu všem, kdo trpí nevysvětlitelnými nemocemi nebo těžkými poruchami a chtějí svým obtížím porozumět.

Chcete si přečíst knihu?Karmické nemoci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Meurois-Givaudan. Číst Karmické nemoci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY