O raráši Mlíkovi

O raráši Mlíkovi - Hana Doskočilová, | Dcparkrx.org

...rarášovi Mlíkovi, má sedm kapitol. Dějství jednotlivých epizod jsou pestrá, střídají se lesní mýtina, kde baba ... O raráši Mlíkovi: Oříšky od Černé skály — Česká televize ... ... Animovaný večerníček O raráši Mlíkovi vyrobil Krátký film Praha pro Českou televizi. Byl uveden dvakrát, v roce 2006 byl vysílán potřetí, v červnu jako večerníček, o dva měsíce poté byl zařazen jako raníček. Pro edici Ahoj děti na námět Milady Sukdolákové doprovodila textem Hana Doskočilová. Názvy jednotlivých epizod: 1. Zrození raráše 2. Povedená hospodyně 3. Bábin obchod 5. Houby 4. Pařez 6. Čertí h ... O raráši Mlíkovi - Zrození raráše 01 - YouTube ... . Názvy jednotlivých epizod: 1. Zrození raráše 2. Povedená hospodyně 3. Bábin obchod 5. Houby 4. Pařez 6. Čertí hrad 7. Bábin konec 8. Černá voda 9. Košťata 10. Oříšky od Černé skály 11. Podkova 12. Rohovec 13. Bába na prameni Animovaný seriál s nezvyklým jménem „O raráši Mlíkovi" nás právě do takového lesa zavede. Budeme si v něm vyprávět o vesnickém chlapci Kubovi, který zkřížil cestu zlé a čarodějné baby. Jen přátelství s malým lesním rarášem Kubovi pomohlo překonat všechny úklady a kouzla a osvobodit uvězněné pohádkové ... O raráši Mlíkovi Pohádkové vyprávění o dvou kamarádech, vesnickém klukovi Kubovi a rarášovi Mlíkovi, má sedm kapitol. Dějství jednotlivých epizod jsou pestrá, střídají se lesní mýtina, kde baba čarodějnice vyrábí kouzelné lektvary, Kubova chaloupka, Čertí hrad i vesnická náves s trhem. O raráši Mlíkovi: 06:05: Tohle je můj sport. Kaysi a cheerleading, Adam a dráhová cyklistika. Dva mladí sportovci přemýšlejí o kariéře profesionálů. ... Uvidíte seriály: Říkadla, Kalli, O krtkovi, Krkonošská pohádka, Pat a Mat, Katie Morag, Máša a medvěd, Tajemství nových dinosaurů. Kamarádi, máme vás rádi! 09:00 ... Animovaný seriál s nezvyklým jménem „O raráši Mlíkovi" nás právě do takového lesa zavede. Budeme si v něm vyprávět o vesnickém chlapci Kubovi, který zkřížil cestu zlé a čarodějné baby. Jen přátelství s malým lesním rarášem Kubovi pomohlo překonat všechny úklady a kouzla a osvobodit uvězněné pohádkové ... Animovaný večerníček O raráši Mlíkovi vyrobil Krátký film Praha pro Českou televizi. Byl uveden dvakrát, ...

INFORMACE

AUTOR
Hana Doskočilová,
DIMENZE
10,75 MB
NÁZEV SOUBORU
O raráši Mlíkovi.pdf

POPIS

Pohádkové vyprávění o dvou kamarádech, vesnickém klukovi Kubovi a rarášovi Mlíkovi. Dějství jednotlivých epizod jsou pestrá, střídají se lesní mýtina, kde baba čarodějnice vyrábí kouzelné lektvary, Kubova chaloupka, Čertí hrad i vesnická náves s trhem.Kuba žije s mámou v chaloupce na kraji lesa, nedaleko v lese zlá baba čarodějnice, která terorizuje malého raráše. Kuba se lesního raráše ujme, ten mu zato pomáhá a chrání ho před zlou babicí. Ta má s nimi nevyřízené účty, raráš jí ukradl kouzelnou píšťalku a baba ji musí dostat zpátky stůj co stůj! Baba je mocný protivník a je spolčená se samotnými čerty, však jí slíbili, že se stane krasavicí, jen když jim oplatí malou službičkou. Bude nahánět venkovany. Stačí, když zbloudilce v lese šlehne proutkem, a promění je tak v kámen – a čerti z nich budou mít kamenné kuželky. A kuželky čerti potřebují, čím by se bavili v Čertím hradě? Jednou se Kubova máma vypraví na jahody. Baba si na ni počíhá, šlehne ji proutkem a promění v kámen. Kubova máma se ocitne v podzemí Čertího hradu. Baba se zatím vetře do Kubovy chalupy v převlečení jako vzdálená příbuzná. I jako selka má hlavu jako strupatou ředkev, ale kluci jsou ještě malí, a nemůžou žít v chalupě sami. Teď, když Kuba nemá maminku, není pro kluky vůbec snadné si s babou poradit. Ještě že pomůžou zvířata v maštali, také rarášovy proměny. Nakonec musí raráš Mlíko z moci čertů zachránit i Kubu – a s babou to dopadne, jak si zaslouží. Skončí v pekle, kouzla ztratí moc a z podzemí Čertího hradu jsou osvobozeni nejen Kuba, ale i Kubova máma a další lidé z vesnice.Pro čtenáře od 5 let.Na námět animovaného večerníčku Milady Sukdolákové napsala Hana Doskočilová.

Chcete si přečíst knihu?O raráši Mlíkovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Doskočilová,. Číst O raráši Mlíkovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY