iKona Steve Jobs: Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii byznysu

iKona Steve Jobs: Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii byznysu - William Simon, | Dcparkrx.org

...očítačích. Je totiž fascinujícím čtením pro každého, kdo se zajímá o životní příběhy výjimečných lidí, literaturu faktu či svět podnikání ... Novinky - AV MEDIA, a. s. ... . (Steve Jobs : znovuzrození Apple) iKona Steve Jobs. Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii byznysu - William Simon Eugenika, životopisy, 2008 , William Simon, Jeffrey Young, 360 , české iKona Steve Jobs: Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii businessu Jeffreyho S. Younga a Williama L. Simona se nevěnuje pouze samotné osobě Jobse, ale především jeho působení ve společnosti Apple. Nejedná se tedy o klasickou biogra ... PDF 2019 - Pověst o Héraklovi - Prazska PDF ... . Younga a Williama L. Simona se nevěnuje pouze samotné osobě Jobse, ale především jeho působení ve společnosti Apple. Nejedná se tedy o klasickou biografii, ač je v ní zachycen celý příběh od narození této osobnosti. Simon, William L.: iKona Steve Jobs znovuzrození Apple, nejúžasnější návrat v historii byznysu, 2008 Název: iKona Steve Jobs znovuzrození Apple, nejúžasnější návrat v historii byznysu Autor: Simon, William L. Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: Eugenika, životopisy Nenašli jste? Kontaktujte nás! Další desetitisíce knih máme skladem na prodejně. Využijte náš e-mail, telefon nebo facebook. Kupte knihu iKona Steve Jobs - znovuzrození Apple - Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii byznysu - William L. Simon;Jeffrey S. Young s 21% slevou v e-shopu za 275 Kč v knihkupectví Booktook.cz Setkání v mezidveří kulis a smrti (2007 : Brno, Česko)Setkání v mezidveří kulis a smrti : život a dílo Josefa Šafaříka nejen v divadelních souvislostech : sborník z konference konané 16. a 17. března 2007 na Divadelní fakultě JAMU/ [uspořádal David Drozd]. -- Vyd. V červnu se v areálu Kulturního domu v Příboře otevře výstava mapující historii zdejšího závodu Tatra Příbor, která se datuje od padesátých let minulého století. Právě zde se vyráběly poslední osobní vozy jedné z n...

INFORMACE

AUTOR
William Simon,
DIMENZE
10,13 MB
NÁZEV SOUBORU
iKona Steve Jobs: Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii byznysu.pdf

POPIS

Poutavé vyprávění o klíčové postavě počítačového průmyslu. Nejde o autorizovaný životopis ani o autobiografii, ale o mozaiku složenou z informací a výpovědí mnoha lidí i médií (počínaje dětstvím Steva Jobse). Výsledkem je neobyčejně živý, pestrý i rozporuplný portrét velmi zajímavého člověka, který nesmazatelně ovlivnil naši dobu.Tato kniha nemusí být zajímavá jen pro ty, kdo se vyznají v počítačích. Je totiž fascinujícím čtením pro každého, kdo se zajímá o životní příběhy výjimečných lidí, literaturu faktu či svět podnikání.

Chcete si přečíst knihu?iKona Steve Jobs: Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii byznysu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor William Simon,. Číst iKona Steve Jobs: Znovuzrození Apple - nejúžasnější návrat v historii byznysu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY