Budu spisovatelkou!: Hrady, zámky a jiné katastrofy

Budu spisovatelkou!: Hrady, zámky a jiné katastrofy - Ros Asquithová | Dcparkrx.org

...a Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm podtitul: Hrady, zámky a jiné katastrofy; pro starší děti; Humorný příběh 12leté Cordelie, jež se rozhodla stát slavnou spisovatelkou, avšak zatím musí řešit problémy nejen s výstředními rodiči, ale především v nové škole ... PDF Seznam cirkulačního souboru ... . Cordelii čeká nástup na novou školu Falmer North, ze kterého má opravdu velké obavy. Budu spisovatelkou Hrady, zámky a jiné katastrofy . Budu spisovatelkou Hrady, zámky a jiné katastrofy (Ros Asquithová; Lubomír Šedivý) - Sníte o tom, že se jednoho dne stanete slavnou spisovatelkou, jakou je třeba J. K. Rowlingová? Pak je tato kniha určena právě vám! Kniha Budu spisovatelkou!: Hrady ... Budu spisovatelkou! (Ros Asquith) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Budu spisovatelkou Hrady, zámky a jiné katastrofy . Budu spisovatelkou Hrady, zámky a jiné katastrofy (Ros Asquithová; Lubomír Šedivý) - Sníte o tom, že se jednoho dne stanete slavnou spisovatelkou, jakou je třeba J. K. Rowlingová? Pak je tato kniha určena právě vám! Kniha Budu spisovatelkou!: Hrady, zámky a jiné katastrofy je jakousi příručkou tvůrčího psaní pro teenagery. Tato publikace jim přinese úplný základ, který by měli znát předtím, než se pustí do svých prvních děl. hrady, zámky a jiné katastrofy. 69% 3 11. ... O čem je kniha Budu spisovatelkou!? Sníte o tom, že se jednoho dne stanete slavnou spisovatelkou, jakou je třeba J. K. Rowlingová? Pak je tato kniha určena právě vám! Cordelie vám spolu se svou tetou prozradí různé triky a fígle, jak napsat poutavý příběh. A navíc se pobavíte u ... > Budu spisovatelkou! ... budoucí nejúžasnější román světa Paní prstenů a Kroniku skutečného života. (hrady, zámky a jiné katastrofy) Předmětná hesla Literatura pro dívky. Související tituly dle názvu: Budu spisovatelkou Hrady, zámky a jiné katastrofy. Hodnocení produktu: 0%. Albatros, dětské, Ros Asquithová, 128, české. Budu spisovatelkou! kniha od autora Ros Asquithová. Snít...

INFORMACE

AUTOR
Ros Asquithová
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Budu spisovatelkou!: Hrady, zámky a jiné katastrofy.pdf

POPIS

Sníte o tom, že se jednoho dne stanete slavnou spisovatelkou, jakou je třeba J. K. Rowlingová? Pak je tato kniha určena právě vám! Cordelie vám spolu se svou tetou prozradí různé triky a fígle, jak napsat poutavý příběh. A navíc se pobavíte u bláznivých nápadů a trapasů, které potkávají každého puberťáka. Cordelie má šmrnc a nabízí vám hned dvě knihy v jedné – budoucí nejúžasnější román světa Paní prstenů a Kroniku skutečného života.Pro čtenářky od 10 let.

Chcete si přečíst knihu?Budu spisovatelkou!: Hrady, zámky a jiné katastrofy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ros Asquithová. Číst Budu spisovatelkou!: Hrady, zámky a jiné katastrofy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY