Američtí prezidenti: 42 portétů od George Washingtona p George W. Bushe

Američtí prezidenti: 42 portétů od George Washingtona p George W. Bushe - Jürgen Heideking | Dcparkrx.org

...she v biografických portrétech. Američtí prezidenti - 42 portrétů od George Washingtona po George W ... Výpravná kniha Američtí prezidenti | Slevomat.cz ... . Bushe - 42 portétů od George Washingtona p George W. Bushe - Jürgen Heideking, Christof Mauch do 2 týždňov 25,83 € Američtí prezidenti - medaile. ... Sada obsahuje bronzovou medaili Bílého domu a 42 amerických prezidentů od George Washingtona po George W. Bushe. Součástí dodávky je i reprezentativní album pro uložení medailí. ... Sada obsahuje bronzovou medaili Bílého domu a 42 amerických prezidentů od George Washingtona po ... Knihy Prezidenti - Heureka.cz ... . ... Sada obsahuje bronzovou medaili Bílého domu a 42 amerických prezidentů od George Washingtona po George W. Bushe ... Kupte knihu Američtí prezidenti - 42 portrétů od George Washingtona po George W. Bushe - 42 portétů od George Washingtona p George W. Bushe - Jürgen Heideking;Christof Mauch s 27% slevou v e-shopu za 620 Kč v knihkupectví Booktook.cz Američtí prezidenti 42 portrétů od George Washingtona po George W. Bushe Heideking Jürgen, Mauch Christof Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 2 recenze Prostor, beletrie, 2008 , Jürgen Heideking, 592 , české Američtí prezidenti - medaile skladem. Zakoupíte za 5895 Kč na Zlate-Medaile.cz,nebo ve specializované prodejně zlata a numismatiky v Obecním domě v Praze, vchod z ul. Celetná Výpravná kniha Američtí prezidenti mapuje historii 42 prezidentů USA od George Washingtona po George W. Bushe ve spojení s mezníky amerických dějin. Z perspektivy prezidentství se tak před čtenářem rozprostírá panorama amerických dějin od počátků nezávislosti až k přerodu v globální supervelmoc našich dnů. John Fitzgerald Kennedy (29. května 1917 - 22. listopadu 1963), neformálně označovaný jako Jack Kennedy či JFK, byl 35. prezident USA (1961-1963).. Jde o jediného prezidenta v historii USA, který se hlásil ke katolické církvi.Dosud je i 2. nejmladším zvoleným prezidentem (nejmladším prezidentem je Theodore Roosevelt, který nastoupil do úřadu ve 42 letech po atentátu na ... Definitions of John Fitzgerald Kennedy, synonyms, antonyms, derivatives of John Fitzgerald Kennedy, analogical dictionary of John Fitzgerald Kennedy (Czech) České kořeny 1. manželky prezidenta USA Wilsona Text dotazu. Dobrý den, v naší rodině se traduje, že vzdáleně příbuzný manželský pár z oblasti východních Čech v 19. století emigroval do USA, kde se těmto manželům narodila dcera, která se později provdala za univerzitního profesora W. Wilsona (pozdějšího prezidenta USA). Kupte knihu Američtí prezidenti - 42 portétů od George Washingtona p...

INFORMACE

AUTOR
Jürgen Heideking
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Američtí prezidenti: 42 portétů od George Washingtona p George W. Bushe.pdf

POPIS

Američtí prezidenti podstatným způsobem ovlivňovali a ovlivňují dějiny své země. Podle ústavy jsou hlavou státu, zastávají funkci předsedy vlády a nejvyššího velitele ozbrojených sil. Od 20. století se k jejich „zaměstnání“ přidružila ještě zásadní role v mezinárodní, respektive celosvětové politice; především v době mezinárodních krizí stojí američtí prezidenti v ohnisku politických událostí.Encyklopedická práce předních německých historiků a politologů představuje 42 prezidentů USA od George Washingtona po George W. Bushe v biografických portrétech. Velkým osobnostem v Bílém domě, jako např. Georgi Washingtonovi, Andrew Jacksonovi, Abrahamu Lincolnovi nebo Franklinu D. Rooseveltovi, je přitom věnováno více místa než těm, jejichž význam je menší. Jednotlivé příspěvky zachycujínejen často pohnuté osobní a politické osudy jednotlivých státníků, ale i nejdůležitější události a mezníky politického, sociálního a morálně-duchovního vývoje USA. Z perspektivy prezidentství se tak před čtenářem rozprostírá panorama amerických dějin od počátků nezávislosti až k přerodu v globální supervelmoc našich dnů.Kniha je vybavena úvodem editora k historickému vývoji prezidentského úřadu, rozsáhlou komentovanou bibliografií ke každému portrétu, přehlednými tabulkami volebních výsledků, stranického zastoupení v Kongresu apod.

Chcete si přečíst knihu?Američtí prezidenti: 42 portétů od George Washingtona p George W. Bushe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jürgen Heideking. Číst Američtí prezidenti: 42 portétů od George Washingtona p George W. Bushe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY