Mlynáři od Babic

Mlynáři od Babic - Miroslav Kasáček, | Dcparkrx.org

...se dříve ve školách nikdy neučilo. Teď mají lidé díky putovní výstavě možnost poznat, co se na jaře roku 1951 v obci na Třebíčsku událo ... Mlynáři od Babic | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . ... TV Noe se ve svém pravidleném pořadu Kulatý stůl mimo jiné věnovala tzv. Babické kauze, o které můžete získat více informací také z našeho dokumentu Mlynáři od Babic (http ... Mlynáři od Babic. 16:15 - 17:15, úterý (15. květen) Dokument (2009). Další fakta a svědectví o nikdy neobjasněné vraždě v babické škole. Publikace: Mlynáři od Babic - Miroslav Kasáček;Luděk Navara. Repres ... Mlynáři od Babic — iVysílání — Česká televize ... . Další fakta a svědectví o nikdy neobjasněné vraždě v babické škole. Publikace: Mlynáři od Babic - Miroslav Kasáček;Luděk Navara. Represálie, které rozpoutal komunistický režim v okolí Babic na Třebíčsku na začátku padesátých let, jsou považovány za jedny z největších od dob heydrichiády. Svým rozsahem byly opravdu mimořádné: více než sto odsouzených, z toho jedenáct k trestu smrti. Mlynáři od Babic. Luděk Navara, Miroslav Kasáček. Represálie, které rozpoutal komunistický režim v okolí Babic na Třebíčsku na začátku padesátých let, jsou považovány za jedny z největších od dob heydrichiády. Mlynáři od Babic - Kasáček Miroslav, Navara Luděk,. Represálie, které rozpoutal komunistický režim v okolí Babic na Třebíčsku na začátku padesátých... Třebíč - Beseda s autory knihy Mlynáři od Babic Luďkem Navarou a Miroslavem Kasáčkem se v pátek 11. Října koná ve foyer divadla Pasáž. Začátek besedy je v 18 hodin. 30. výročí Sametové revoluce, beseda s autory knihy Mlynáři od Babic. V pátek 11. října se ve foyer divadla Pasáž bude konat beseda a autorské čtení s Luďkem Navarou a Miroslavem Kasáčkem, autory knihy Mlynáři od Babic. Začátek besedy je v 18 hodin. Po Třebíči se výstava Mlynáři od Babic přesunuje do výstavní síně Staré radnice ve Žďáru nad Sázavou, kde bude k vidění od 9. do 22. května. Expozice nabízí archivní dokumenty, fotografie nebo mapy. „Čerpali jsme z Archivu bezpečnostních složek. Než jsme napsali knihu, tak jsme nafotili zhruba 10 000 dokumentů. Obec BABICE (IČ: 00375357) Babice 3 675 44 Lesonice Mobil: 725 101 303 (starostka) E-mail: [email protected] https://www.obecbabice.eu SDH Babice https://www.hasici-babice.wz.cz Represálie, které rozpoutal komunistický režim v okolí Babic na Třebíčsku na začátku padesátých let, jsou považovány za jedny z největších od dob heydrichiády. Svým rozsahem byly opravdu mimořádné: více než sto odsouzených, z toho jedenáct k trestu smrti. Autoři na pozadí těchto událostí vykreslují otřesné a těžko uvěřitelné příběhy obyčejných lidí ... V říjnu 2008 vyšla v nakladatelství Host kniha Mlynáři od Babic Luďka Navary a Miroslava Kasáčka. Nejen tato publikace, ale i patnáctiminutový krátký dokument z cyklu V zajetí železné opony věnovaný tomuto případu se setkaly s výrazným ohlasem mezi čtenáři a televizními diváky....

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Kasáček,
DIMENZE
8,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Mlynáři od Babic.pdf

POPIS

Represálie, které rozpoutal komunistický režim v okolí Babic na Třebíčsku na začátku padesátých let, jsou považovány za jedny z největších od dob heydrichiády. Svým rozsahem byly opravdu mimořádné: více než sto odsouzených, z toho jedenáct k trestu smrti. Autoři na pozadí těchto událostí vykreslují otřesné a těžko uvěřitelné příběhy obyčejných lidí, kteří najednou zjišťují, že jsou určeni k likvidaci.

Chcete si přečíst knihu?Mlynáři od Babic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Kasáček,. Číst Mlynáři od Babic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY