Etiketa pro moderní dívky

Etiketa pro moderní dívky - Sarah Ivens | Dcparkrx.org

...ovokovat a posmívat se jim; když uvidíme, že někdo někomu ubližuje, měli bychom se zastat toho staršího, bez ohledu na to, jestli je to kluk nebo holka; Kniha Moderní etiketa je menší verzí obsáhlé ETIKETY, největšího díla o etiketě, jaké kdy u nás vyšlo ... Pravidla etikety pro dívky - Různé 2017 - Časopis Módní ... ... . Moderní etiketa je uživatelsky přátelštější, snadno se v ní orientujeme, má příjemný formát, který z ní činí věrného průvodce doma i na cestách, najde si místo v každé domácí i firemní či školní knihovně. Etiketa, zvláště ta moderní, je souborem rad pro každodenní situace. Moderní etiketa ví, že nežijeme na počátku dvacátého století, ale zároveň odmítá kapitulovat před základními pravidly, která v naší společnosti platí po staletí. Víte, že lžič ... Etiketa pro moderní dívky | KNIHCENTRUM.cz ... . Etiketa, zvláště ta moderní, je souborem rad pro každodenní situace. Moderní etiketa ví, že nežijeme na počátku dvacátého století, ale zároveň odmítá kapitulovat před základními pravidly, která v naší společnosti platí po staletí. Víte, že lžička od kávy se neolizuje. Tereza - Etiketa pro dívky 199 CZK Nov ... Etiketa - Moderní etiketa pro každého. Babičko, vyprávěj - Kniha pro uchování vzpomínek. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ......

INFORMACE

AUTOR
Sarah Ivens
DIMENZE
10,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Etiketa pro moderní dívky.pdf

POPIS

Tato kniha obsahuje mnoho užitečných rad a tipů. Moderní dívka potřebuje nová pravidla etikety, která jí umožní se s elegancí a důstojností pohybovat v pracovním i neformálním prostředí. Přestože nežijeme v devatenáctém (ani ve dvacátém) století, neměli bychom rezignovat na pravidla slušného chování, která nám usnadňují naše běžné soužití s ostatními lidmi. Cílem knihy je aktualizovat etiketu právě v podmínkách dnešní doby, která je naprosto odlišná od dob minulých, a to nejen použitím nových komunikačních prostředku jako jsou mobily a e-mail (jejichž etiketou se autorka také zabývá), ale i posunem vztahů mezi muži a ženami a změnami jejich rolí ve společnosti. Slušnost je měřítkem, které nastavujeme především sami sobě.

Chcete si přečíst knihu?Etiketa pro moderní dívky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sarah Ivens. Číst Etiketa pro moderní dívky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY