Květinová puška

Květinová puška - André-Marcel Adamek | Dcparkrx.org

... současnosti, který je nadčasový, se odvíjí okouzlující příběh lásky a přátelství ... puska | Srovnanicen.cz ... . Za román Květinová puška získal belgický autor v roce 1974 prestižní Rosselovu cenu. Prodám tuto knihu. Květinová puška. Celkové hodnocení ... Nevládne čarovnou mocí, dokonce není ani zemitě lidský. Je to farmář a lovec, jehož puška ovšem nikdy nikomu neublíží, je to nedobrovolný kronikář životů jiných. Příběh, který vypráví, spojuje jako most dávnou minulost se současností, svět kouzel ... puška - ABZ slovník českých synonym ... . Příběh, který vypráví, spojuje jako most dávnou minulost se současností, svět kouzel, tajů, rytířů a ... Květinová puška-- autor: Adamek André-Marcel Moderní odstřelovačské pušky-- autor: Hogg Ian Světové protitankové pušky-- autor: Fencl Jiří Odstřelovačské pušky-- autor: Pegler Martin S puškou do polí a lesů-- autor: Veselý Petr Květinová polka Polca dei Fiori Flowers' Polka Цветочная полька Květinová puška autor: Adamek André-Marcel dopor. cena: 179 Kč naše cena: 150Kč Květinová puška. André-Marcel Adamek. Vypravěč románu, Klotar, není na rozdíl od ostatních hrdinů ničím výjimečný, není ani tajuplným, vznešeným, rytířským milovníkem z dávných dob. Adamek André-Marcel - Květinová puška. Vypravěč románu, Klotar, není na rozdíl od ostatních hrdinů ničím výjimečný, není ani tajuplným, vznešeným, rytířským milovníkem z dávných dob. Nevládne čarovnou mocí, dokonce není ani zemitě lidský. ... Nabídky na Odstřelovací puška z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Odstřelovací puška.Informace, hodnocení a komentáře k Odstřelovací puška Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Odstřelovací puška doručí dle Vašich požadavků. Vyberte si co potřebujete z 106 aktuálních inzerátů puška. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru. Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. André-Marcel Adamek (3. květen 1946 - 31. srpen 2011) byl belgi...

INFORMACE

AUTOR
André-Marcel Adamek
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Květinová puška.pdf

POPIS

Vypravěč románu, Klotar, není na rozdíl od ostatních hrdinů ničím výjimečný, není ani tajuplným, vznešeným, rytířským milovníkem z dávných dob. Nevládne čarovnou mocí, dokonce není ani zemitě lidský. Je to farmář a lovec, jehož puška ovšem nikdy nikomu neublíží, je to nedobrovolný kronikář životů jiných. Příběh, který vypráví, spojuje jako most dávnou minulost se současností, svět kouzel, tajů, rytířů a duchů se světem farmářů, děsících otrlé středověké lapky nevinnou jízdou na traktoru. Na mostě současnosti, který je nadčasový, se odvíjí okouzlující příběh lásky a přátelství. Za román Květinová puška získal belgický autor v roce 1974 prestižní Rosselovu cenu.

Chcete si přečíst knihu?Květinová puška ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor André-Marcel Adamek. Číst Květinová puška Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY