Snování.: Rok dopisů o snech

Snování.: Rok dopisů o snech - Michal Ajvaz, | Dcparkrx.org

...ebo jakékoliv jiné teorie snu. Snování ... Drahé kameny v historii, pověrách a esoterice Vladimír ... ... .: Rok dopisů o snech Michal Ajvaz, Ivan M. Havel Koupit Koupit eknihu. Podtitul: Rok dopisů o snech Kniha přináší dopisy, v nichž si oba autoři v průběhu jednoho roku sdělovali své sny, přemýšleli o nich a zkoumali, zda by mohli najít některé zákonitosti nočního snění, aniž by se přitom opírali o psychoanalytické nebo jakékoliv jiné teorie snu. (poslední aktualizace 21.9.2012) (anony ... Snování. - Michal Ajvaz, Ivan M. Havel | KOSMAS.cz - vaše ... ... . (poslední aktualizace 21.9.2012) (anonym): Pojednání o lidském myšlení I , II. Ekopress, 2005, 2007. Ajvaz, M. a Havel, I.M.: Snování. Rok dopisů o snech. Téma/žánr: Ajvaz - Michal - Havel - Ivan M. - sny, Počet stran: 204, Cena: 202 Kč, Rok vydání: 2008, Nakladatelství: Pavel Mervart Snování - Rok dopisů o snech - Michal Ajvaz, Ivan M. Havel . skladem. 144 Kč . doprava od 29 Kč ... Popis produktu Snování.: Kniha přináší dopisy, v nichž si oba autoři v průběhu jednoho roku sdělovali své sny, přemýšleli o nich a zkoumali, zda by mohli najít některé zákonitosti nočního snění, aniž by se přitom opírali ... Snování. Autor Michal Ajvaz. Kniha přináší dopisy, v nichž si oba autoři v průběhu jednoho roku sdělovali své sny, přemýšleli o nich a zkoumali, zda by ...

INFORMACE

AUTOR
Michal Ajvaz,
DIMENZE
10,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Snování.: Rok dopisů o snech.pdf

POPIS

Kniha přináší dopisy, v nichž si oba autoři v průběhu jednoho roku sdělovali své sny, přemýšleli o nich a zkoumali, zda by mohli najít některé zákonitosti nočního snění, aniž by se přitom opírali o psychoanalytické nebo jakékoliv jiné teorie snu. Kladli si přitom otázku, zda je možné vytvořit teorii snu, která by na jedné straně nepodřizovala sen smyslu a logice bdělého světa a na druhé straně se na něj nedívala jen jako na pouhý nesmyslný chaos. Kniha spíše než celistvou teorii snu přináší příběh o rození myšlenek v korespondenčním rozhovoru. Úvahy o snech přivedly autory k myšlenkám na oblast, která se vymyká protikladu smyslu a nesmyslnosti a která snad může být významná i pro jiné oblasti života, než je sen.

Chcete si přečíst knihu?Snování.: Rok dopisů o snech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Ajvaz,. Číst Snování.: Rok dopisů o snech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY