Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností

Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností - - | Dcparkrx.org

...stí Nakladatel: ACV EAN: 9788496944534 ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 32 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1 ... ACV - knihy | Databáze knih ... . vydání) ... Rak/vašich 12 neodolatelných vlastností . Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Raka s vtipem, pozitivně a zábavně. Po přečtení knihy o svém znamení na sebe budete náležitě pyšní! Pobaví čtenáře jakéhokoli věku a vkusu. Hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a vtipný text. Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností. Četl(a) jsem. Chci pře ... Panna vašich 12 neodolatelných vlastností / Nejlevnější knihy ... . Hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a vtipný text. Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... > Ra...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností.pdf

POPIS

Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Raka s vtipem, pozitivně a zábavně. Po přečtení knihy o svém znamenína sebe budete náležitě pyšní! Pobaví čtenáře jakéhokoli věku a vkusu. Hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a vtipnýtext. Silné stránky jsou vysvětleny na příkladu celebrit, pověstí, historických událostí, zábavných skutečností a anekdot. Kniha čtenáři nabízí vzácnou možnost dozvědět se více i o tajemství slučitelnosti s jinými znameními. Mysleli jste si, že se k určitém znamení nehodíte? Špatně! Kniha nabízíklíč k poznání jiných znamení a odhaluje tajemství, jak spolu dobře vycházet. Na poslední stránce je skryté překvapení, které je možné odhalit pouze za použití zrcátka. 100 % pozitivní. Ideální dárek.

Chcete si přečíst knihu?Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Rak - vašich 12 neodolatelných vlastností Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY