Kozoroh - vašich 12 neodolatelných vlastností

Kozoroh - vašich 12 neodolatelných vlastností - - | Dcparkrx.org

...-84-969445-9-6) Kniha - 32 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Kozoroha s vtipem, pozitivně a zábavně ... Obrazky k mesicnimu znameni | Sleviste.cz ... . Po přečtení knihy o svém znamení na sebe budete náležitě pyšní! Kozoroh - vašich 12 neodolatelných vlastností ... Kozoroh - vašich 12 neodolatelných vlastností Nakladatel: ACV EAN: 9788496944596 ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 32 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) ... Kniha: Kozoroh Podtitul: vašich 12 neodolatelných vlastností Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Kozoroha s vtipem, pozitivně a záb ... Obrazky k mesicnimu znameni | Sleviste.cz ... . vydání) ... Kniha: Kozoroh Podtitul: vašich 12 neodolatelných vlastností Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Kozoroha s vtipem, pozitivně a zábavně. Kozoroh - vašich 12 porovnaj c...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Kozoroh - vašich 12 neodolatelných vlastností.pdf

POPIS

Kniha popisuje typické vlastnosti lidí narozených ve znamení Kozoroha s vtipem, pozitivně a zábavně. Po přečtení knihy o svém znamenína sebe budete náležitě pyšní! Pobaví čtenáře jakéhokoli věku a vkusu. Hravě kombinuje barevné ilustrační obrázky a vtipnýtext. Silné stránky jsou vysvětleny na příkladu celebrit, pověstí, historických událostí, zábavných skutečností a anekdot. Kniha čtenáři nabízí vzácnou možnost dozvědět se více i o tajemství slučitelnosti s jinými znameními. Mysleli jste si, že se k určitém znamení nehodíte? Špatně! Kniha nabízíklíč k poznání jiných znamení a odhaluje tajemství, jak spolu dobře vycházet. Na poslední stránce je skryté překvapení, které je možné odhalit pouze za použití zrcátka. 100 % pozitivní. Ideální dárek.

Chcete si přečíst knihu?Kozoroh - vašich 12 neodolatelných vlastností ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kozoroh - vašich 12 neodolatelných vlastností Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY