Šitíčko

Šitíčko - Marjane Satrapiová | Dcparkrx.org

...ie s nánosem PE + 100 % PES - termicky pojený + 100 % PES - vpichované rouno pružná hliníková podložka díky nánosu hliníku na PE (celkem 60 g/m2) dobré tepelně-izolační vlastnosti; odráží teplo a žár (podle toho, na kterou stranu umístíte Al folii, ho buď odráží ven nebo naopak dovnitř) Šitíčko pro miminka, Brno ... LoliRock 1x13 Netopýři.Cz - YouTube ... . 1.8K likes. Šitíčko pro miminka - to je šití na zakázku pro naše nejmenší. Je libo hnízdo, sety do postele či něco dalšího? Ozvěte se do zpráv! Šitíčko U Zuzky, Bílov, Moravskolezský Kraj, Czech Republic. 1,527 likes · 8 talking about this. Kamenný obchod a e-shop s látkami a pomůckami nejen pro patchwork. Prodej šicích strojů, kurzy a šití... Podívejte se na naši novou pomůcku pro proší ... Šitíčka | STOKLASA textilní galanterie ... . Je libo hnízdo, sety do postele či něco dalšího? Ozvěte se do zpráv! Šitíčko U Zuzky, Bílov, Moravskolezský Kraj, Czech Republic. 1,527 likes · 8 talking about this. Kamenný obchod a e-shop s látkami a pomůckami nejen pro patchwork. Prodej šicích strojů, kurzy a šití... Podívejte se na naši novou pomůcku pro prošívání a lemování přes silné švy. Další návody a nápady pro práci s šicími a vyšívacími stroji najdete na: https://vysivani.nej-sici ... Lehké, kompaktní cestovní šitíčko. Obsahuje malé nůžky, tři jehly, knoflíky v různých velikostech, patentky, 1 navlékač, 3 bezpečnostní kolíky, 3 zavírací špendlíky a 4 různé barvy nití. Český výrobek, cena za 1 ks. DEDRA - Šitíčko - sada šicích potřeb v praktickém plastovém pouzdře Díky tomuto šitíčku v praktickém boxu s uchem na přenášení, máte všechny šicí po...

INFORMACE

AUTOR
Marjane Satrapiová
DIMENZE
9,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Šitíčko.pdf

POPIS

Tahle knížka je vlastně záznam důvěrných rozhovorů íránských žen, příbuzných i známých autorky, které upřímně i vtipně probírají intimní, rodinné i širší záležitosti. Název odkazuje žertovným tónem na jistou praktiku: ženy v Íránu si někdy před svatbou, aby jejich ženich neměl pocit, že byl ukrácen na svých patriarchálních právech a ošizen na zboží, nechávají chirurgicky sešít porušenou panenskou blánu. Devět dam, včetně Marjaniny babičky a matky, bez přítomnosti mužů probírá vše možné od volby (či nemožnosti volby) ženicha přes kvality mužů na Západě až po plastickou chirurgii.Velmi komorní, ale působivé dílko, ve kterém autorka znovu prokázala, že je mistryní psychologické drobnokresby a vykreslování povah – a navíc že k tomu, aby vytvořila zásadní grafický román, nepotřebuje dějinné a převratné události jako ve svém nejslavnějším díle, Persepoli.

Chcete si přečíst knihu?Šitíčko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marjane Satrapiová. Číst Šitíčko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY