Tajemství zlatého květu: Klasická čínská kniha života

Tajemství zlatého květu: Klasická čínská kniha života - Thomas Cleary | Dcparkrx.org

...nejen do tajné náboženské tradice staré Číny, ale seznamuje zároveň s Jungovým názorem na vztah západní a východní tradice, jakož i s jeho koncepcí ... Tajemství zlatého květu - Thomas Cleary | Knihy Dobrovský ... ... Vůně a parfémy tajemství přitažlivosti od 550 Kč 14 poptávek Sto dopisů (výbor z korespondence) 4 poptávky Tajemství zlatého květu klasická čínská kniha života od 50 Kč 2 poptávky Tajemství zlatého květu čínská kniha života 2 vydání od 400 Kč 6 poptávek Léčení formou, energií a světlem pět elementů v tibetském... 4 poptávky Čínská filosofie pohled z dějin 2 poptávky Richard Wilhelm věnoval deset let studiu a překladům knize I-ťing (Kniha proměn), sbírce věšt ... Kniha Tajemství zlatého květu - klasická čínská kniha ... ... ... 4 poptávky Čínská filosofie pohled z dějin 2 poptávky Richard Wilhelm věnoval deset let studiu a překladům knize I-ťing (Kniha proměn), sbírce věšteckých prohlášení, jež snad pochází z druhého tisíciletí před Kristem. Tajemství zlatého květu -- Čínská kniha života Carl Gustav Jung, Richard Wilhelm Přečtěte si citace z knihy Tajemství zlatého květu - Thomas CLEARY Specifikace Tajemství zlatého květu - Klasická čínská kniha života - Cleary Thomas Popis produktu Zlatý květ je v čchanovém buddhismu a v taoismu symbolem pravé a prvotní podstaty každého člověka. Všechny informace o produktu Kniha Tajemství zlatého květu - Klasická čínská kniha života - Cleary Thomas, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tajemství zlatého květu - Klasická čínská kniha života - Cleary Thomas. Klasická čínská Kniha Života. Thomas Cleary a Jana Žlábková. Pragma 2008. Zlatý květ je v čchanovém buddhismu a v taoismu symbolem pravé a prvotní podstaty každého člověka. Její znovunalezení v dnešním převážně materiálně orientovaném světě však není nijak snadné. Tajemství zlatého květu vyšlo v Evropě poprvé v roce 1929 v německém překladu Richarda Wilhelma s komentářem známého psychologa C. G. Junga. Clearyho překlad je díky jeho lingvistickým znalostem spojeným s hlubokou znalostí východních učení odhalením tajemství moudrosti překonávající hranice kultur a umožňující ... Tajemství zlatého květu - Klasická čínská kniha života 63 CZK Nov ... jak zklidnit a ovládnout mysl uprostřed každodenního života. Tajemství zlatého květu vyšlo v Evropě p...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Cleary
DIMENZE
11,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství zlatého květu: Klasická čínská kniha života.pdf

POPIS

Zlatý květ je v čchanovém buddhismu a v taoismu symbolem pravé a prvotní podstaty každého člověka. Její znovunalezení v dnešním převážně materiálně orientovaném světě však není nijak snadné. Známý překladatel děl východní klasiky Thomas Cleary nabízí každému, kdo má zájem o dobrodružnou cestu do vlastního nitra vynikající a jednoduchou metodu ukazující, jak zklidnit a ovládnout mysl uprostřed každodenního života. Tajemství zlatého květu vyšlo v Evropě poprvé v roce 1929 v německém překladu Richarda Wilhelma s komentářem známého psychologa C. G. Junga. Clearyho překlad je díky jeho lingvistickým znalostem spojeným s hlubokou znalostí východních učení odhalením tajemství moudrosti překonávající hranice kultur a umožňující každému člověku nalezení vlastní skutečné podstaty.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství zlatého květu: Klasická čínská kniha života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Cleary. Číst Tajemství zlatého květu: Klasická čínská kniha života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY