Jsem z toho jelen: 77 fejetonů o údivu

Jsem z toho jelen: 77 fejetonů o údivu - Rudolf Křesťan | Dcparkrx.org

...údivu Rudolf Křesťan. Moje hodnocení Hodnotil 1 uživatel Rudolf Křesťan ; [ilustrace Magda Křesťanová] ... Rudolf Křesťan - Trh knih - můj antikvariát online ... ... při kterých se stále setkává s příležitostmi k údivu. Příznačná je jejich charakteristika z pera samotného autora: "Jelení skok patří k proslulým místům lázeňského města, v ... Když jsem to zjistil, byl jsem z toho jelen." … „Tento jelení pocit mě provází po celý život. A to dodnes, kdy už nejsem v říji."Také tuto fejetonovou sbírku, stejně jako sedm předchozích, ilustrov ... Jsem z toho jelen (Rudolf Křesťan) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . A to dodnes, kdy už nejsem v říji."Také tuto fejetonovou sbírku, stejně jako sedm předchozích, ilustrovala spisovatelova manželka Magdalena Křesťanová. Jsem z toho jelen - 77 fejetonů o údivu 197 CZK Nov ... Když jsem to zjistil, byl jsem z toho jelen." … "Tento jelení pocit mě provází po celý život. A to dodnes, kdy už nejsem v říji." Také tuto fejetonovou sbírku, stejně jako sedm předchozích, ilustrovala spisovatelova manželka Magdalena Křesťanová. Když jsem to zjistil, byl jsem z toho jelen." "Tento jelení pocit mě provází po celý život. A to dodnes, kdy už nejsem v říji." Také tuto fejetonovou sbírku, stejně jako sedm předchozích, ilustrovala spisovatelova manželka Magdalena Křesťanová. (77 fejetonů o údivu) Jsem z toho jelen - 77 f...

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Křesťan
DIMENZE
10,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsem z toho jelen: 77 fejetonů o údivu.pdf

POPIS

V pořadí 15 knížka fejetonů Rudolfa Křesťana. Jde o výběr těch nejnovějších, vzniklých od podzimu 2006 do podzimu 2008. Autor hledá rozličné souvislosti na svých amatérských výletech za drobným poznáním, při kterých se stále setkává s příležitostmi k údivu. Příznačná je jejich charakteristika z pera samotného autora: „Jelení skok patří k proslulým místům lázeňského města, v jehož blízkosti jsem prožil dětství a mládí. Na dotyčném kopci je socha, která však nezpodobňuje jelena, nýbrž kamzíka. Když jsem to zjistil, byl jsem z toho jelen.“ … „Tento jelení pocit mě provází po celý život. A to dodnes, kdy už nejsem v říji.“ Také tuto fejetonovou sbírku, stejně jako sedm předchozích, ilustrovala spisovatelova manželka Magdalena Křesťanová.

Chcete si přečíst knihu?Jsem z toho jelen: 77 fejetonů o údivu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Křesťan. Číst Jsem z toho jelen: 77 fejetonů o údivu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY