Válečníci, teroristé a jiní šílenci

Válečníci, teroristé a jiní šílenci - Jan Rybář | Dcparkrx.org

...té a jiní šílenci; Komentáře (0) Zajímavosti (0) Podobné (0) Diskuze (0) Hodnocení (0) Komentáře ... Svet miest | Stojizato.sme.sk ... . Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ... Po ní následovalo volné pokračování s názvem Válečníci, teroristé a jiní šílenci .Navštívil desítky zemí světa, od Japonska přes Afghánistán a Irák po Guantánamo. Napsal a nafotografoval stovky reportáží .V roce 2010 uspěl v Literární soutěži Knižního klubu - jeho rukopis Čtvrtá kostka ... V roce 2004 ... Svet miest | Stojizato.sme.sk ... .V roce 2010 uspěl v Literární soutěži Knižního klubu - jeho rukopis Čtvrtá kostka ... V roce 2004 získal hlavní cenu v soutěži Czech Press Photo za fotografii z kavkazského Beslanu, o rok později vyšla v nakladatelství Euromedia jeho první - a úspěšná - reportážní kniha Historky z konce světa. Po ní následovalo volné pokračování s názvem Válečníci, teroristé a jiní šílenci (2008). O rok později vyšla jeho první reportážní kniha Historky z konce světa, která byla v roce 2009 v anketě časopisu GEO a serveru Hedvábná stezka zařazena mezi TOP 30 nejlepších česky psaných cestopisů všech dob. Po ní následovalo volné pokračování Válečníci, teroristé a jiní šílenci (2008). Po ní následovalo volné pokračování s názvem Válečníci, teroristé a jiní šílenci (2008). V roce 2010 uspěl v Literární soutěži Knižního klubu - jeho rukopis Čtvrtá kostka obsadil neoficiální druhé místo. Stal se totiž jediným titulem, který kromě vítězné knihy vybrala komise ze 74 rukopisů k vydání. Julinka, Miki a jejich domácí souboje. Hudba: Cusco -" Ghost Dance"...

INFORMACE

AUTOR
Jan Rybář
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečníci, teroristé a jiní šílenci.pdf

POPIS

Toto je divoká knížka. Hned na začátku je autor, reportér Jan Rybář, postřelen a proti své vůli tak trochu vstoupí do historie. Následuje padesát více či méně uvěřitelných, avšak skutečných reportáží, v nichž dějiny už tvoří jiné postavy: válečníci, teroristé, diktátoři, ale též obyčejní lidé, jejichž příběhy vzdorují v novinářském archivu zapomnění, protože jsou zkrátka příliš napínavé.Podnikneme symbolickou cestu událostmi, které utvářely svět v posledních dvaceti letech - poputujeme troskami sovětského impéria, od Čečenska po Beslan, když začne věk terorismu, vyrazíme do romantických afghánských hor, prašných a krvavých uliček Iráku a nakonec i do tropického horka věznice na Guantánamu.Je to opravdu knížka divoká, nikoliv však ponurá. Což dokazuje i pár dalších postav této originální sbírky: filozof honící myš, horolezec milující hrady či nostalgická dáma, která pamatuje Rasputina. A tak jako v Rybářově první knížce, Historkách z konce světa, i zde platí: svět je - většinou - báječné místo.

Chcete si přečíst knihu?Válečníci, teroristé a jiní šílenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Rybář. Číst Válečníci, teroristé a jiní šílenci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY