Román pro muže

Román pro muže - Michal Viewegh | Dcparkrx.org

...e jemně groteskním příběhem dvou žen: dvacetileté Laury (Zuzana Kanócz), která pracuje v redakci dámského týdeníku Vyrovnaná žena, a její ovdovělé matky, tlumočnice a překladatelky Jany (Simona Stašová) ... Román pro muže - instantní polévka | Amara ... . Obě ženy hledají toho pravého a stále se jim to nedaří. Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství. ... Román pro muže (který nemá nic společného s Románem pro ženy) je sledem velmi volně souvisejících (případně zcela nesouvisejících) filmovch scének různé délky a různých žánrů. V některých z n ... Román pro muze (2010) - IMDb ... . ... Román pro muže (který nemá nic společného s Románem pro ženy) je sledem velmi volně souvisejících (případně zcela nesouvisejících) filmovch scének různé délky a různých žánrů. V některých z nich vystupují stejné postavy, ale často se v různých scénách chovají zcela rozdílně, bez jakéhokoliv náznaku, co ... Román pro muže Česko 2010 Komédie Dramedy Podľa knihy Hrajú: Miroslav Donutil , Miroslav Vladyka , Vanda Hybnerová , Tatiana Pauhofová , Filip Čapka , Predloha: Michal Viewegh Všechny informace o produktu Audiokniha Román pro muže - Michal Viewegh, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Román pro muže - Michal Viewegh. Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství. Kniha: Román pro muže. Autor: Michal Viewegh. Přidal(a): Kesis - Novela - Skládá se ze 3 částí, které se dále dělí na kapitoly. 1. Část - červenec 1988 prolog - kapitol 5; 2. Část Leden 2008 - 69 kapitol; 3. Část srpen 2008 epilog - 4 kapitoly Román pro muže Osou dvacáté knihy ostře sledovaného českého autora je výlet tří sourozenců středních let, na který se v nezvyklé kompozici nabalují další dějové slupky. Autoritářský právník Cyril, vážně nemocný redaktor Bruno a v lásce tápající publicistka Aneta si v doprovodu placené striptérky vyjedou na ... Additional Physical Format: Online version: Viewegh, Michal, 1962-Román pro muže. Brno : Druhé město, 2008 (OCoLC)892048339: Material Type: Fiction Román pro muže jsem četl hned po jeho vydání v roce 2008 a hodnotím neutrálně. Na druhou stranu se neřadí mezi top knihy, které jsem od té doby přečetl. Filmové zpracování knihu značně sráží. Román pro muže Slušná česká komedie, ve které jinak průměrný a všední děj tu a tam zpestří ostřejší hláška vynikajícího Miroslava Donutila, či nějaká úsvěmná scénka. Rozhodně se filmu nedá upřít snaha zaujmout, nicméně na můj vkus byl celkově film docela fádní. Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy....

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
5,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Román pro muže.pdf

POPIS

Rafinovaná kompozice, rychlý dějový spád a v neposlední řadě i slovní a situační humor jsou už tradiční výbavou Vieweghových audioknih. Tentokrát je k přednostem autorova psaní nutno přičíst i nekompromisní ráznost, s níž v románuotvírá dveře „třinácté komnaty“ mužského světa. Román pro muže je jubilejní, dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství.

Chcete si přečíst knihu?Román pro muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Román pro muže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY