Máš mě vůbec ráda?

Máš mě vůbec ráda? - Zuzana Peterová | Dcparkrx.org

... Rok vydání: 2008 (1. vydání) Máš mě vůbec ráda? od Zuzana Peterová v KNIHCENTRUM ... Máš mě vůbec ráda? (Zuzana Peterová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Máš mě vůbec ráda? 3. 1 recenze ; Psychologicky laděná kniha, která se bezpochyby svým obsahem dotýká i mnoha z ženských čtenářek. Odvěký problém ve vztahu matky a dcery je dodnes aktuální. Očima dcery se dostáváme do stále se opakujících problémů při komunikaci s matkou a je až nepochopitelné, že mnohdy zcela ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Máš mě vůbec ráda? Akce Skladacky-puzzle-akce A ... Tomáš Töpfer a Eliška Balzerová - Máš mě ráda? - YouTube ... ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Máš mě vůbec ráda? Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Máš mě vůbec ráda? PETEROVÁ Zuzana. Info: MarieTum, 2008 (1.) - váz., 140 str. EAN: 9788090377486 ISBN: 978-80-903774-8-6. ... Milé čtenářky, dostáváte do ruky psychologicky laděnou knížku, která se bezpochyby svým obsahem dotýká i mnoha z vás. Odvěký problém ve vztahu matky a dcery je dodnes aktuální. Očima dcery se dostáváte do stále se opakujících problémů při komunikaci s matkou a je až nepochopitelné, že mnohdy zcela banální situace nelze vyřešit a stávají se pro obě noční ... E-kniha Máš mě vůbec rád? od Fausto Brizzi. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Máš mě vůbec ráda? Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 189,00 Cena bez DPH 171,82 Kč ... Máš mě vůbec ráda?. Kdo napsal knihu Máš mě vůbec ráda?? Autorem je Zuzana Peterová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Maxim Biller se narodil 25. 8. 1960 v Praze v rusko-židovské rodině. V roce 1970 emigroval spolu s rodiči do Německa. Brzy se zavedl coby sloupkař v prestižních listech Tempo, Der Spiegel a Die Zeit. Za tuto prá...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Peterová
DIMENZE
12,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Máš mě vůbec ráda?.pdf

POPIS

Psychologicky laděná kniha, která se bezpochyby svým obsahem dotýká i mnoha z ženských čtenářek. Odvěký problém ve vztahu matky a dcery je dodnes aktuální. Očima dcery se dostáváme do stále se opakujících problémů při komunikaci s matkou a je až nepochopitelné, že mnohdy zcela banální situace nelze vyřešit a stávají se pro obě noční můrou. Je dcera vždycky v právu, nebo nemá matka pro ni nikdy pochopení? A nebo je to naopak? A nebo jde o běžný stav generačně odlišného pohledu na život? To se snad dozvíte,když se začtete do řádek této knížky.

Chcete si přečíst knihu?Máš mě vůbec ráda? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Peterová. Číst Máš mě vůbec ráda? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY