Co mi pan Kuka nakukal

Co mi pan Kuka nakukal - Radek Knapp | Dcparkrx.org

... Radek Knapp, ročník 1964, Polák původem, žije ve rakouském hlavním městě od roku 1976 ... Co mi pan Kuka nakukal : Radek Knapp : 9788070170816 ... . Svůj první román ... No copies of this book were found in stock from 838 online book stores and marketplaces.. Alert me when this book becomes available. Co mi pan Kuka nakukal / Radek Knapp. Zpět na předchozí . Celý popis. Cena 39 Kč. Není dostupné Anotace Na vídeňské literární scéně se v polovině devadesátých let objevil nový humoristický talent. ... Co mi pan Kuka nakukal, Radek Knapp. Hľadať produkty. Máte otázky? Poradíme vám! 09 ... Zachej.sk • kniha: Co mi pan Kuka nakukal (Radek Knapp) ... . ... Co mi pan Kuka nakukal, Radek Knapp. Hľadať produkty. Máte otázky? Poradíme vám! 0911 287 854 (Po - Pia 8-16) 0,00 € ... Nedostupný produkt: Co mi pan Kuka nakukal Pokračovat na hlavní stránku. Nejprodávanější tituly. Do Říma se svatou Anežkou P. Stanislav Přibyl Co mi pan Kuka nakukal by Radek Knapp, 9788070170816, available at Book Depository with free delivery worldwide. Datum vydání: 2008; Překladatel: Hana Linhartová; Originální název: Herrn Kukas Empfehlungen; Stran: 208; ISBN: 978-80-7017-081; Výrobce: Nakladatelství Kalich Hana Linhartová is the author of Herrn Kukas Empfehlungen (3.51 avg rating, 204 ratings, 8 reviews, published 2001), The Wolf and the Dove (4.14 avg rati... Co mi pan Kuka nakukal-5%. Radek Knapp; Na vídeňské literární scéně se v polovině devadesátých let objevil nový humoristický talent. Radek Knapp, ročník 1964, Polák původem, žije ve rakouském hlavním městě od roku 1976. Svůj první román - Rady pana Kuky - vydal v roce 2001 a kniha si ihned získala velkou ... Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Radek Knapp. Norský spisovatel Tarjei Vesaas (1897-1970) byl jedním z ústředních představitelů norské literatury 20. století. Román Bělidlo (1946) patří k jeho zralým prózám, vystavěným na půdorysu jednoduchého realistického příběhu, který je prostoupen symbolickými významy a... Co mi pan Kuka nakukal Odchody a návraty: Vzpomínková kultura a životní příběhy sudetských Němců v českých zemích a Bavorsku ve 20. století Tip na knihu Pravěk a starověk Evropy, Středověk Evropy ... Pěstování květin, orchidejí, zeleniny a hub v samozavlažovacích truhlících je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tomáš Syrovátka. Přečtěte si s námi knihu Pěstování květin, orchidejí, zeleniny a hub v samozavlažovacích truhlících na prazskamuzea1918-2018.cz Knihy - Výběrčí poplatků za plyn, prodavač párků, učitel...

INFORMACE

AUTOR
Radek Knapp
DIMENZE
6,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Co mi pan Kuka nakukal.pdf

POPIS

Na vídeňské literární scéně se v polovině devadesátých let objevil nový humoristický talent. Radek Knapp, ročník 1964, Polák původem, žije ve rakouském hlavním městě od roku 1976. Svůj první román – Rady pana Kuky – vydal v roce 2001 a kniha si ihned získala velkou přízeň čtenářů i kritiky.Po pádu železné opony zatouží mladý Polák Waldemar poznat západní svět a po poradě se sousedem Kukou, podivnou zkrachovalou existencí, se rozhrkaným turistickým autobusem plným kontrabandu v podobě vodky a cigaret, vydá na cestu do Vídně. Už cesta samotná je dobrodružstvím, které leckterému z českých turistů připomene jeho první cestu do kapitalistické ciziny. Mladý naivní jedináček Waldemar ze „slušné“ maloměšťácké rodiny užasle hledí na svět kolem sebe, naprosto nezaviněně se dostává do bezprostřední blízkosti vážných průšvihů, ty ho však bezděky míjejí. A tak se z polského kněze vyklube překupník, z doporučeného hotýlku „Čtyři roční období“ lavička v parku Belvederu, z půvabné spolucestující prostitutka.Naprosto převažujícím a rozhodujícím parametrem Knappova díla je bezesporu jeho smysl pro humor a nesmírná vtipnost. Knapp se hlásí k tradici české literatury, kterou má velmi dobře načtenou, a za autora, k němuž se nejvíc vztahuje, označuje Bohumila Hrabala.

Chcete si přečíst knihu?Co mi pan Kuka nakukal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Knapp. Číst Co mi pan Kuka nakukal Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY