Zápisky z cest po Jižní Americe

Zápisky z cest po Jižní Americe - Vladimír Šimek, | Dcparkrx.org

...z cest po Jižní Americe Autor: Šimek, Vladimír a Šimková Broulová, Kamila Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020418326 ISBN: 978-80-204-1832-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Vladimír Šimek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, „ochutnat" zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zajímavá místa, tradice i všední život jejich původních obyvatel, ale i seznámit se s ojedinělými životními příběhy Čechů, ať už sem zavítali ... Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, „ochutnat" zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zají ... E-kniha - Zápisky z Okcidentu - Stanislav Komárek | VER.sk ... ... Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, „ochutnat" zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zajímavá místa, tradice i všední život jejich původních obyvatel, ale i seznámit se s ojedinělými životními příběhy Čechů, ať už sem zavítali ... Koupit Koupit eknihu. Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, „ochutnat" zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zajímavá místa, tradice i všední život jejich původních obyvatel, ale i seznámit se s ojedinělými životními příběhy Čechů ... Zápisky z cest po Ji...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Šimek,
DIMENZE
9,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Zápisky z cest po Jižní Americe.pdf

POPIS

Kniha představí to nejzajímavější z cest po Latinské Americe. Čtenáři budou mít možnost dozvědět se nejen o strastech a slastech cestovatelů, "ochutnat" zákulisí natáčení v obtížných podmínkách a poznat zajímavá místa, tradice i všední život jejich původních obyvatel, ale i seznámit se s ojedinělými životními příběhy Čechů, ať už sem zavítali přd několika staletími, nebo se jim Latinská Amerika stala domovem teprve nedávno.

Chcete si přečíst knihu?Zápisky z cest po Jižní Americe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Šimek,. Číst Zápisky z cest po Jižní Americe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY