Román pro muže

Román pro muže - Michal Viewegh | Dcparkrx.org

...odičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal výrazně starší Cyril, prochází zvláštní zkouškou ... Román pro muže - instantní polévka | Amara ... . Román pro muže vypráví příběh tří sourozenců - Cyrila, Bruna a Anety. Pevné pouto, které se mezi nimi utvořilo po tragické smrti rodičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal výrazně starší Cyril, prochází zvláštní zkouškou. Sourozenci odjíždějí na tradiční výlet do hor v zádech se stínem neodvratně se blížící Brunovy smrti. Nejlepší scenka z filmu Roman pro muže s Miroslavem Donutilem. Co si to dovoluješ ty č***** :D. Román pro muže vyprá ... Román pro muze (2010) - IMDb ... . Nejlepší scenka z filmu Roman pro muže s Miroslavem Donutilem. Co si to dovoluješ ty č***** :D. Román pro muže vypráví příběh tří sourozenců - Cyrila, Bruna a Anety. Pevné pouto, které se mezi nimi utvořilo po tragické smrti rodičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal výrazně starší Cyril, prochází zvláštní zkouškou. Directed by Tomás Barina. With Miroslav Donutil, Miroslav Vladyka, Vanda Hybnerová, Tatiana Pauhofová. A tragicomic story of three siblings whose lives changed dramatically after losing their parents during the Communist regime. The oldest, Cyril (Miroslav Donutil), grew up to be a corrupt judge who lives for luxury and takes whatever he wants without remorse. Pages Media TV & Movies Movie Milujeme český film Videos Román pro muže ... Román...

INFORMACE

AUTOR
Michal Viewegh
DIMENZE
4,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Román pro muže.pdf

POPIS

Rafinovaná kompozice, rychlý dějový spád a v neposlední řadě i slovní a situační humor jsou už tradiční výbavou Vieweghových audioknih. Tentokrát je k přednostem autorova psaní nutno přičíst i nekompromisní ráznost, s níž v románuotvírá dveře „třinácté komnaty“ mužského světa. Román pro muže je jubilejní, dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství.

Chcete si přečíst knihu?Román pro muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Viewegh. Číst Román pro muže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY