Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl

Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl - Zuzana Foffová, | Dcparkrx.org

... doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Nová encyklopedie českého a moravského vína - 2. díl ... ... . Objednávejte knihu Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nová encyklopedie českého a moravského vína přináší nejnovější poznatky doplněné množstvím fotografií a kreseb. Autorům se podařilo společnými silami nashromáždit tak velké množství podkladů, že se rozhodli knihu rozdělit do dvou dílů. Hledáte Nová encyklopedie českého a moravského vína - 1.díl ... Nová encyklopedie českého a moravského vína - 1.díl ... ... . Hledáte Nová encyklopedie českého a moravského vína - 1.díl od Kraus,Foffová,Vurm? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nová encyklopedie českého a moravského vína - 1.díl - Kraus, Foffová, Vurm - 17x24 cm, Sleva 13%. Nové celobarevné vydání jedinečné publikace, která byla poprvé vydána v roce 1997 jako vůbec první souhrnná publikace o vinohradnictví a vinařství České republiky. Nová encyklopedie přináší úplně nové... Zájímám se o druhý díl téhle knihy a tak jsem psala autorovi kdy kniha výjde a dnes mi přišlo tohle: S potěšením Vám oznamujeme, že druhý díl knihy Nová encyklopedie českého a moravského vína jsme již odevzdali do tiskárny. Vytištěn bude v druhé polovině září. Takže v září. Zboží ze stejné kategorie - Nová encyklopedie českého a moravského vína - 1.díl Ďáblův slovník ekon...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Foffová,
DIMENZE
3,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl.pdf

POPIS

V 1. díle se kniha věnuje tématům, která čtenářům přiblíží vše, co se týká vinic a hroznů. Milovníci vína i odbornější veřejnost jistě ocení podrobné a přehledné informace o všech odrůdách révy vinné, které se u nás pěstují. Přehled zahrnuje rovněž nejnovější odrůdy, které byly pro pěstování v České republice uznány a schváleny na konci roku 2004. U každé odrůdy jsou srozumitelně popsány její charakteristiky doplněné fotografiemi hroznů. Pro úplnost je zde popsán také typický charakter jednotlivých odrůdových vín, tedy barva, vůně a chuť vína. Informace o odrůdách uzavírá stručné doporučení k pokrmům. Kniha se dále věnuje pěstování révy vinné a důležitým faktorům jako půda, podnebí, technologie či osobnost vinaře, které výslednou kvalitu vína ovlivňují. V souladu s novým vinařským zákonem srozumitelně popisuje a názorně fotografiemi doplňuje třídění vín, tedy jakostní kategorie vín.

Chcete si přečíst knihu?Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Foffová,. Číst Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY