Wellness jako životní styl

Wellness jako životní styl - Alena Müllerová | Dcparkrx.org

...m stylu Wellness-Trend. Cestování jako životní styl Věra Vítovcová ... Wellness - FitnessTV - Pro zdravý životní styl ... ... Životní styl v kostce s Filipem Říhou, ReFresh víkend - Duration: 57:49. High Vibe Tribe 6,174 views. 57:49. Kniha Láska jako životní styl je neocenitelným zdrojem moudrých rad a inspirací pro budování spokojeného života naplněného láskou. Kód: LJZS. EAN: 9788072551996. ISBN: 978-80-7255-199-6 Rok vydání: 2010 Formát: 138x205 Nakladatelství: Návrat domů ... Wellness jako životní styl - Alena Müllerová . Hlavní požadavek, ... Wellness a beauty jako životní styl | spa5.cz ... ... Wellness jako životní styl - Alena Müllerová . Hlavní požadavek, který diktuje současná doba, zní: dobře vypadat a dobře se cítit. A jde nejen o zdraví a kondici, ale také o psychickou pohodu. Životní styl označovaný jako wellness dokáže udržet lidské tělo vystavené chaosu a tlaku hektického okolního dění v dobré ... Blog pro všechny, kteří zvítězili sami nad sebou a přiznali si, že by měli v zájmu svého zdraví změnit životní styl, ale neví jak na to a rady kamarádů, kamarádek ani life-stylových časopisů nefungují. Blog o tom, jak dosáhnout duševní i tělesné vyrovnanosti, pohody a udržet si pevné zdraví do vysokého věku. Jak na zdravý životní styl? Drž se 27 zásad. O zdravém životním stylu by se toho dalo napsat hodně. Existují o něm obsáhlé knihy i weby. My si shrneme zdravý životní styl do 27 zásad. Jejich dodržováním zhubneš a zlepšíš si celkovou kvalitu svého života. Zásady zdravého životního stylu Kniha Wellness jako životní styl od autorky Alena Müllerová.. Brožúrková väzba. Počet strán: 129. Rok vydania: 2008. Vydavateľstvo: ERA group s.r.o. Jazyk: český. Životný štýl označovaný ako wellness dokáže udržať ľudské telo vzstavené chaosu a tlaku hektického okolného diania v dobrej kondícií, odolávať stresu, získať potrebný kľud, odpočinok a vyrovnanosť....

INFORMACE

AUTOR
Alena Müllerová
DIMENZE
9,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Wellness jako životní styl.pdf

POPIS

Hlavní požadavek, který diktuje současná doba, zní: dobře vypadat a dobře se cítit. A jde nejen o zdraví a kondici, ale také o psychickou pohodu. Životní styl označovaný jako wellness dokáže udržet lidské tělo vystavené chaosu a tlaku hektického okolního dění v dobré kondici, odolávat stresu, získat potřebný klid, odpočinek a vyrovnanost. Za pojmem „wellness“ se skrývá svět smyslových prožitků, vůní a barev, tělesné a duševní harmonie.Autorka knihy vám předloží možnosti, jak lze tento užitečný životní styl uplatnit v domácím prostředí, přiblíží nabídku veřejných wellness zařízení a zpřístupní vám názory odborníků. Dočtete se, jaký je rozdíl mezi wellness a fitness, která cvičení jsou vhodná pro udržení správné hmotnosti, kolik energie během dne přijmout a kolik vydat. Seznámíte se s wellness procedurami, které dnes nabízejí nejen komerční wellness centra a aquaparky, ale také řada hotelů a lázeňských domů u nás i v zahraničí. Autorka vám také doporučí, jak a na čem zdravě spát a čím vybavit domácí wellness centrum (od spa bazénku po saunu). Zkrátka a dobře: poradí vám, jak si svůj uspěchaný život udělat zdravější, příjemnější a snesitelnější.

Chcete si přečíst knihu?Wellness jako životní styl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Müllerová. Číst Wellness jako životní styl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY