Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl

Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl - Zuzana Foffová, | Dcparkrx.org

...encyklopedie českého a moravského vína 2 ... Kniha Nová encyklopedie českého a moravského vína - 2. díl ... ... .díl Na stránkách druhého dílu autoři vstupují do sklepů a sledují zázračný proces, kdy se hrozny révy vinné přeměňují ve víno. Kapitoly zahrnují širokou škálu témat. Celý název: Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl; Autor: Vilém Kraus Zuzana Foffov á ... Nová encyklopedie českého a moravského vína 1.díl 260 Kč . Kmotr Mrázek III 221 Kč . Stolničení 3 ... Nová encyklopedie českého a moravského vína (Zuzana ... ... . Kmotr Mrázek III 221 Kč . Stolničení 340 Kč ... Na stránkách druhého dílu autoři vstupují do sklepů a sledují zázračný proces, kdy se hrozny révy vinné přeměňují ve víno. Kapitoly zahrnují širokou škálu témat. První dvě kapitoly se podrobně věnují historii výroby vína a vývoji vinařské architektury. Následuje ... Nová encyklopedie českého a moravského vína. Kdo napsal knihu Nová encyklopedie českého a moravského vína? Autorem je Zuzana Foffová, Vilém Kraus, Bohumil Vurm. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. > Naučná a odborná literatura > Záliby, koníčky > Tabák a alkohol > Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl. Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl Vilém Kraus, Bohumil Vurm. Skladem 5+ ks 293 Kč Běžná cena 399 Kč. Ušetříte 106 Kč (27 %) ... Všechny informace o produktu Kniha Nová encyklopedie českého a moravského vína - 1.díl - Kraus, Foffová, Vurm, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nová encyklopedie českého a moravského vína - 1.díl - Kraus, Foffová, Vurm. Nová encyklopedie českého a moravského vína - 2. díl - Kraus, Foffová, Vurm - Na stránkách druhého dílu autoři vstupují do sklepů a sledují zázračný proces, kdy se hrozny révy vinné přeměňují ve víno. Kapitoly zahrnují širokou škálu témat. První dvě Nová encyklopedie českého a moravského vína - 2. díl Vil...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Foffová,
DIMENZE
7,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl.pdf

POPIS

Autoři na stránkách knihy vstupují do sklepů a sledují zázračný proces, kdy se hrozny révy vinné přeměňují ve víno. Kapitoly zahrnují širokou škálu témat. První dvě kapitoly se podrobně věnují historii výroby vína a vývoji vinařské architektury. Následuje kapitola o složení vína a nejrozsáhlejší je kapitola podrobně a názorně popisující různé způsoby výroby tichých i šumivých vín, dále výčet jejich nedostatků, vad či nemocí a přehled našich vinařských podoblastí s jejich odlišnostmi. Závěr knihy patří souhrnnému pojednání o příznivých účincích vín zahrnující nejnovější poznatky z celého světa. Nechybí ani dosud nejvíce ucelený přehled vinařských patronů včetně výběru těch nejzajímavějších pranostik. Pro lepší porozumění problematice je součástí knihy vinařský slovníček, tentokrát zaměřený na pojmy týkající se výroby vína.

Chcete si přečíst knihu?Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Foffová,. Číst Nová encyklopedie českého a moravského vína 2.díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY