Jak na obezitu a její komplikace

Jak na obezitu a její komplikace - Štěpán Svačina, | Dcparkrx.org

...bně pohovoří o riziku cukrovky, cévních onemocnění, nádorů a dalších nemocí u pacientů s obezitou ... Jak na obezitu a její komplikace by Svačina Štěpán ... ... . Knížka podává podrobný návod na léčbu obezity ... Jak na obezitu a její komplikace Prodej skončil Popularizační publikace, která vysvětluje běžnému zdravotnicky nevzdělanému čtenáři, jak vzniká obezita a jaká hlavní rizika tuto diagnózu doprovází. 14.05.2020 17:49 Aktualizováno Cena testu na onemocnění covid-19, jak její maximální výši stanovilo ministerstvo zdravotnictví,… První nakažený vězeň v Česku je ve vazbě v Brně 14.05.2020 17:46 Ve Vazební věznici v Brně je první člověk, který má onemocnění covid-19. Buďte prvn ... Jak na obezitu a její komplikace by Svačina Štěpán ... ... .05.2020 17:46 Ve Vazební věznici v Brně je první člověk, který má onemocnění covid-19. Buďte první, kdo ohodnotí "Jak na obezitu a její komplikace - skripta" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vaše hodnocení Hodnotit… Na nadváhu poukazuje také obvod pasu. Pokud si muži naměří více než 94 cm a ženy nad 80 cm kolem pasu, jedná se o nadváhu. Jestliže se muži dostanou nad 102 cm a ženy nad 88 cm, situace je ještě vážnější, protože už se jedná o obezitu. TIP: S obvodem pasu počítá také tzv. WHR index. Inzerát Jak na obezitu a jeji komplikace v okrese Brno-město, cena dohodou, od Barboravanini na Sbazar.cz. Objednávejte knihu Jak na obezitu a její komplikace v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jak na obezitu a její komplikace. Kniha Diskuze ke knize (0) Recenze. Máte k tématu co říci nebo víte o zajímavém odkazu? Podělte se s ostatními. REKLAMA. Vytvořit reklamu. Jak na obezitu a její komplikace Svačina Štěpán, Bretšnajdrová Alena Detaily knihy. Autor: Svačina Štěpán, Bretšnajdrová Alena Vydavateľstvo: Grada Publishing, a.s. Formát: 14×21 cm Počet strán: 144 ISBN: 978-80-247-2395-2 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 3.83 €...

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Svačina,
DIMENZE
9,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na obezitu a její komplikace.pdf

POPIS

Popularizační publikace, která vysvětluje běžnému zdravotnicky nevzdělanému čtenáři, jak vzniká obezita a jaká hlavní rizika tuto diagnózu doprovází. V současné době taková publikace na trhu není. Publikace podrobně pohovoří o riziku cukrovky, cévních onemocnění, nádorů a dalších nemocí u pacientů s obezitou. Knížka podává podrobný návod na léčbu obezity fyzickou aktivitou a dietou, zároveň informuje o možnostech, které mají v léčbě obezity lékaři a psychologové- účinné léky, chirurgické výkony i psychologické postupy. Publikace komentuje i užívání doplňkové léčby a alternativní medicíny v léčbě obezity. Na závěr na výsledcích dokládá, že pro obézního je dnes reálné prodloužení života a snížení výskytu komplikací obezity.

Chcete si přečíst knihu?Jak na obezitu a její komplikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Svačina,. Číst Jak na obezitu a její komplikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY