Most ke svobodě: Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku

Most ke svobodě: Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku - James Michener | Dcparkrx.org

...azníci, e-shop je nadále plně v provozu ... PDF Zdravím, světe: Jak design vstupuje do života Kniha ... . Most u Andau, na hranici mezi Maďarskem a Rakouskem, byl jedním z nejbezvýznamnějších mostů v Evropě. To se však změnilo po krvavé porážce maďarského povstání roku 1956, kdy ulice Budapešti zaplavily ruské tanky a řada významných osobností i obyčejných obyvatel země právě přes tento most prchala do exilu a do bezpečí před komunistickou zvůlí. Most ke svobodě - Krvavé události rev ... Most ke svobodě Krvavé události revolučního roku 1956 v ... ... . Most ke svobodě - Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku kniha od: James Albert Michener. 98 % ... Kniha Most ke svobodě - Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku Přidat komentář. Hobo. 3 23.02.2018. Maďarských událostí 1956 se autor osobně zúčastnil pomocí maďarským uprchlíkům v Rakousku. ... Editions for The Bridge at Andau: 0449210502 (Paperback published in 1985), (Kindle Edition published in 2014), 0812986741 (Paperback published in 2015),... Most ke svobodě - Krvavé udál...

INFORMACE

AUTOR
James Michener
DIMENZE
5,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Most ke svobodě: Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku.pdf

POPIS

Most u Andau, na hranici mezi Maďarskem a Rakouskem, byl jedním z nejbezvýznamnějších mostů v Evropě. To se však změnilo po krvavé porážce maďarského povstání roku 1956, kdy ulice Budapešti zaplavily ruské tanky a řada významných osobností i obyčejných obyvatel země právě přes tento most prchala do exilu a do bezpečí před komunistickou zvůlí. Známý autor James A. Michener se ve své knize, která se ve Spojených státech dočkala řady dotisků, nezaměřil na suchý výčet historických fakt. Jednotlivé kapitoly jsou zasvěceny osudům konkrétních lidí, obyčejných Maďarů, jejichž očima nám umožňuje sledovat zásadní události těch několika málo dní slavných, i když k nezdaru odsouzených bojů.

Chcete si přečíst knihu?Most ke svobodě: Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Michener. Číst Most ke svobodě: Krvavé události revolučního roku 1956 v Maďarsku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY